volejte na tel. +420 777 993 360
Rozvoz
květin
Františkov
nad Ploučnicí

do 90 minut

Expresní rozvoz květin s doručením do 90 minut. Garantujeme čerstvé květiny přímo z Holandska. Doručení 7 dní v týdnu kamkoliv.

Rozvoz květin Františkov nad Ploučnicí do 90 minut - Květiny online jsou mezi zákazníky stále populárnější službou. Z tohoto důvodu jsme rozšířili naši působnost po celé ČR.. Květiny doručujeme na profesionální úrovni. Z naší nabídky si můžete vybrat jakoukoliv květinu a my ji doručíme ještě dnes. Ke květině přiložíme zdarma květinové přání které bude přepsáno na dárkovou kartičku a přiloženo do kytice.

Objednejte si květiny online z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře do města Františkov nad Ploučnicí. Vytvoření objednávky zabere jen pár minut a Vašim blízkým vytvoříte nezapomenutelný zážitek. Garantujeme vám čerstvost květin a jejich nejlepší cenu na trhu. Doručování květin je pro nás srdeční záležitostí, není nic hezčího než dělat každý den radost svým klientům a jejich blízkým osobám.

 


 

Velice oblíbené jsou následující sekce květin

 

 


 

Výběr kytic Františkov nad Ploučnicí












































KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ALSTROMERIE + FREZIE

ALSTROMERIE + FREZIE

QUEEN

QUEEN

MADLA

MADLA

HERMIONA

HERMIONA

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

RŮŽE A SLUNEČNICE

RŮŽE A SLUNEČNICE

BABY

BABY

SMILE

SMILE

REBECA

REBECA

LOVE

LOVE

TINSY

TINSY

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ELISE

ELISE

VINSY

VINSY

BEST

BEST

KOTI

KOTI

SIDI

SIDI

ORANGINAS

ORANGINAS

COJIN

COJIN

EUSTY

EUSTY

ALISA

ALISA

GANA

GANA

ZARA

ZARA

ALICE

ALICE
oblíbené

LEONA

LEONA

GOGI

GOGI

TUTI

TUTI

MIX

MIX

LISA

LISA

AMALKA

AMALKA

PERL

PERL

FREZIE + SANTINY

FREZIE + SANTINY

HAPPYS

HAPPYS

FREZI

FREZI

SLUNEČNICE 1

SLUNEČNICE 1

TAMA

TAMA

ŽANETA

ŽANETA

SUNNYS

SUNNYS

DIANA

DIANA

HAPPY

HAPPY

SULY

SULY

ESTER

ESTER

KENDYS

KENDYS

NIKOLETA

NIKOLETA

ZITA

ZITA

GOGI + MERCI

GOGI + MERCI

QUEEN + MERCI

QUEEN + MERCI

SET ZOE

SET ZOE

BABY + PLYŠÁK

BABY + PLYŠÁK

SET ŽANETA

SET ŽANETA

SET KARIN

SET KARIN

GOGI + SEKT

GOGI + SEKT

SET TINA

SET TINA

SET TONI

SET TONI

SET KATRINA

SET KATRINA

RŮŽE A SLUNEČNICE + SEKT

RŮŽE A SLUNEČNICE + SEKT

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ + MERCI

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ + MERCI
ks ? 0 Kč

Dárkový poukaz Kytice Expres

Dárkový poukaz Kytice Expres
různé ceny

RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ANETA

ANETA

VICTORIE

VICTORIE

GISEL

GISEL

KARINA

KARINA

TERESA

TERESA

LABELA

LABELA

BELA

BELA

CAROLINE

CAROLINE

SARAH

SARAH

LARISA

LARISA

IVETA

IVETA

JOLANA

JOLANA

DARIA

DARIA

ZLATA

ZLATA

SABRINA

SABRINA

FREZIE + EUSTOMA

FREZIE + EUSTOMA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ NOE

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ NOE

DAFNE

DAFNE

HANDI

HANDI

DAFNE + RAFFAELLO

DAFNE + RAFFAELLO

RUDY

RUDY

KYTICE EUSTOMY

KYTICE EUSTOMY

KYTICE ČERVENÝCH KARAFIÁTŮ

KYTICE ČERVENÝCH KARAFIÁTŮ
ks ? 0 Kč

MATYLDA

MATYLDA

LEJLA

LEJLA

MARLEN

MARLEN

ORANGINA

ORANGINA

ELZA

ELZA

TANA

TANA

SISIN

SISIN

ADINA

ADINA

RONY

RONY

SLODY

SLODY

DOMINIKA

DOMINIKA

BENIS

BENIS

ADRIANA

ADRIANA

ELIZABET

ELIZABET

ZILI

ZILI

FLORENTINA

FLORENTINA

KRASOMILA

KRASOMILA

RŮŽENKA

RŮŽENKA

LENY

LENY

FERI

FERI

KOLORINA

KOLORINA

LAZY

LAZY

Františkov nad Ploučnicí - dárkové předměty ke květinám

Rozvoz květin Františkov nad Ploučnicí a okolí | do 90 minut

Pošlete zároveň s kyticí také dárek. Dárky si můžete vybrat v sekci dárkových předmětů. Na výběr jsou sladkosti, alkohol i plyšáci. Dárek jistě potěší Vaše blízké stejně jako květina. Využijte rozvoz květin Františkov nad Ploučnicí i s dárkem.

Františkov nad Ploučnicí - další dárky

Ostatní informace o doručení v městě Františkov nad Ploučnicí

Vzhledem k rozšiřování poptávky po našich službách jsme se rozhodli rozšířit naše působení i na Slovenskou republiku. Působíme ve všech městech Slovenska, takže doručování květin Slovensko můžete objednávat přímo na www.kytica-expres.sk . Pokud preferujete osobní kontakt, tak je zde pro vás opět náš operátor, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o svátcích i všedních dnech a to na čísle + 421 907 325 767. Online květinářství Slovensko funguje stejně, jako kytice online Česká republika. Těšíme se na vaše příští objednávky.


sleva100
na první nákup

Zadejte svou e-mailovou adresu
a nechte si poslat
slevový kód na 100 Kč

sleva100
na další nákup

Při dokončení objednávky, Vám pošleme kod na slevu 100,-Kč , který můžete uplatnit při dalším nákupu v našem e-shopu.