Rozvoz květin Frýdek-Místek do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 7x
Rozvoz
květin
Frýdek-Místek

Donáška květin ve městě Frýdek-Místek je velmi oblíbenou službou mezi našimi zákazníky, proto neváhejte a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ptáte se, jak máte vybírat květiny? Jakkoli. Na našich webových stránkách www.kytice-expres.cz můžete vybrat kytici jak podle druhu majoritní květiny, tak podle příležitosti, ceny či barvy. Nebo si nakombinujte svou vlastní volbu! Nemáte rádi objednávky online? Právě pro vás je v provozu linka 365 dní i nocí v roce na čísle +420 777 993 360. Zde si můžete poslání květin Frýdek-Místek objednat, nebo se poradit při výběru. Pokud vás potkala smutná událost a čeká vás pohřeb, nebo chcete jen doručit květiny na hřbitov a nemůžete se osobně dostavit, jsme při vás i v těchto chvílích. Květiny doručíme v obci Frýdek-Místek do dvou hodin od objednání, ať se již jedná o standardní květiny, či smuteční vazbu.

Máte rádi červené a bílé růže? A chtěli byste nějakou nestandardní variantu vazby? Proto jsou zde květinové koše. Například koš červenobílý potěší zajisté každé oko.

Nabídka květin Frýdek-Místek

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

MIX BAREVNÝCH TULIPÁNŮ

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

REBECA

SMILE

SVĚŽÍ MIX

SVĚŽÍ MIX
jarní

ELISE

EUSTY

TINSY

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

LISA

ALICE

ALICE
oblíbené

TUTA

MIX

FREZI

TAMA

TULIPÁNY + FREZIE

FREZIE + SANTINY

SPRING

SPRING
jarní

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

MAGDALENA

MONIKA

HANNAH

KVĚTINA NA POHŘEB - RUDÉ RŮŽE

RŮŽENKA

MATYLDA

FREZIE + EUSTOMA

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ + SEKT

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ + MERCI

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + SEKT

SET ZOE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + RAFFAELLO

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + RAFFAELLO
Růže

DAFNE + MERCI

GOGI + RAFFAELLO

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ + SEKT

SET TINA

QUEEN + MERCI

Dárky ke kyticím květiny Frýdek-Místek

Frýdek-Místek

Věděli jste, že i ve městě Frýdek-Místek, stejně jako v ostatních městech naší republiky, můžete při poslání květin využít i přidání dárku ke květinám? Dárkové sety jsou velice milou pozorností ať již k výročím typu narozeniny, svátky, výročí svatby a seznámení a každého potěší. Volit můžete mezi různými druhy bonboniér a vín, ale přidat můžete třeba i hračku. Ať již zvolíte připravený dárkový set k doručení Frýdek-Místek, nebo dárek přidáte k úplně jiné kytici, vždy obdarovaného potěšíte. Platit můžete stejně, jako u květin online Frýdek-Místek platební kartou při přesměrování na bezpečnou platební bránu, převodem z účtu nebo hotově při doručení.

dárkové sety

Frýdek-Místek Rozvoz květin Frýdek-Místek, ČR, Slovensko

Online květinářství nenabízíme pouze ve městě Frýdek-Místek, ale v každém městě České, ale i Slovenské republiky. Naši zákazníci se na nás obrací s objednávkami pro nejvzdálenější části Slovenska, proto jsme naše služby rozšířili i tam. Květiny domů Slovensko lze objednat návštěvou webových stránek www.kytica-expres.sk , nebo zavoláním na linku + 421 907 325 767. Po Slovensku doručíme květiny nejpozději do tří hodin od objednávky, záleží na destinaci. Květiny i pro tento trh dovážíme třikrát týdně přímo z holandské květinové burzy, proto je jejich čerstvost a kvalita zaručena.

objednávky pro Slovensko