Rozvoz květin Frýdek-Místek do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 9x
Rozvoz
květin
Frýdek-Místek

Donáška květin ve městě Frýdek-Místek je velmi oblíbenou službou mezi našimi zákazníky, proto neváhejte a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ptáte se, jak máte vybírat květiny? Jakkoli. Na našich webových stránkách www.kytice-expres.cz můžete vybrat kytici jak podle druhu majoritní květiny, tak podle příležitosti, ceny či barvy. Nebo si nakombinujte svou vlastní volbu! Nemáte rádi objednávky online? Právě pro vás je v provozu linka 365 dní i nocí v roce na čísle +420 777 993 360. Zde si můžete poslání květin Frýdek-Místek objednat, nebo se poradit při výběru. Pokud vás potkala smutná událost a čeká vás pohřeb, nebo chcete jen doručit květiny na hřbitov a nemůžete se osobně dostavit, jsme při vás i v těchto chvílích. Květiny doručíme v obci Frýdek-Místek do dvou hodin od objednání, ať se již jedná o standardní květiny, či smuteční vazbu.

Máte rádi červené a bílé růže? A chtěli byste nějakou nestandardní variantu vazby? Proto jsou zde květinové koše. Například koš červenobílý potěší zajisté každé oko.

Nabídka květin Frýdek-Místek

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

SMILE

ELISE

EUSTY

TINSY

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

ALICE

ALICE
oblíbené

MIX

FREZI

TAMA

FREZIE + SANTINY

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BEST

KVĚTINOVÝ KOŠ NICE

ELIZABET

LENY

HERMIONA

BENIS

RUDY

JULIANA

ESTERKA

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

BELINDA

HANNAH

RONY

ROSANA

DAFNE + PLYŠÁK

SET ROSANA

KYTICE DAFNE + SEKT

QUEEN + SEKT

SET TONI

GOGI + SEKT

SET HERMIONA

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ + MERCI

QUEEN + PLYŠÁK

SET VANDA

Dárky ke kyticím květiny Frýdek-Místek

Frýdek-Místek

Věděli jste, že i ve městě Frýdek-Místek, stejně jako v ostatních městech naší republiky, můžete při poslání květin využít i přidání dárku ke květinám? Dárkové sety jsou velice milou pozorností ať již k výročím typu narozeniny, svátky, výročí svatby a seznámení a každého potěší. Volit můžete mezi různými druhy bonboniér a vín, ale přidat můžete třeba i hračku. Ať již zvolíte připravený dárkový set k doručení Frýdek-Místek, nebo dárek přidáte k úplně jiné kytici, vždy obdarovaného potěšíte. Platit můžete stejně, jako u květin online Frýdek-Místek platební kartou při přesměrování na bezpečnou platební bránu, převodem z účtu nebo hotově při doručení.

dárkové sety

Frýdek-Místek Rozvoz květin Frýdek-Místek, ČR, Slovensko

Online květinářství nenabízíme pouze ve městě Frýdek-Místek, ale v každém městě České, ale i Slovenské republiky. Naši zákazníci se na nás obrací s objednávkami pro nejvzdálenější části Slovenska, proto jsme naše služby rozšířili i tam. Květiny domů Slovensko lze objednat návštěvou webových stránek www.kytica-expres.sk , nebo zavoláním na linku + 421 907 325 767. Po Slovensku doručíme květiny nejpozději do tří hodin od objednávky, záleží na destinaci. Květiny i pro tento trh dovážíme třikrát týdně přímo z holandské květinové burzy, proto je jejich čerstvost a kvalita zaručena.

objednávky pro Slovensko