Rozvoz květin Karviná do 90 minut ❀

Rozvoz
květin
Karviná

Online květinářství Karviná funguje stejně, jako rozvoz květin v celé České republice, kdy jsme vám k dispozici v každém městě. Na www.kytice-expres.cz si vyberete květiny pro dovoz květin Karviná, zadáte velikost nebo počet jednotlivých stvolů a přejdete k pokladně. Platit můžete jak online pomocí platební brány, tak převodem z účtu, nebo hotově při doručení. Doručení květin ve městě Karviná proběhne do dvou hodin od objednání, takže pokud jste zapomněli na něčí narozeniny nebo svátek, či jste neměli čas řešit tuto situaci s předstihem, vše doženeme. Máte obavy týkající se čerstvosti květin? Nemusíte! Květiny dovážíme třikrát týdně přímo z holandské květinové burzy, takže jejich čerstvost je vždy zaručena. Nevíte, pro kterou květinu se rozhodnout? Online květiny Karviná vám nabízí služby našeho operátora, který je Vám k dispozici 7 dní v týdnu a 24 hodin denně a to vše včetně státních svátků na čísle +420 777 993 360. Pokud vám nevyhovuje objednávání přes internet, vše můžete zařídit na uvedené hotlince.

Teď už zbývá pouze vybrat tu správnou květinu. Velmi oblíbenými jsou kromě růží též frésie. Jedná se o silně vonící květy dostupné v rozličných barvách.

objednat frézie

Nabídka květin Karviná

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

MIX BAREVNÝCH TULIPÁNŮ

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

REBECA

SMILE

SVĚŽÍ MIX

SVĚŽÍ MIX
jarní

ELISE

EUSTY

TINSY

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

LISA

ALICE

ALICE
oblíbené

TUTA

MIX

FREZI

TAMA

TULIPÁNY + FREZIE

FREZIE + SANTINY

SPRING

SPRING
jarní

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

ORANGE

TERESA

KATRIN

GISEL

RUZY

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ NOE

HANDI

RINDA

MIX TULIPÁNŮ + MILKA 110g

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + SEKT

SVĚŽÍ MIX + FERRERO ROCHER 200g

MIX TULIPÁNŮ + RAFFAELLO 150g

BABY + SEKT

SET ZILI

SET VANDA

QUEEN + RAFFAELLO

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + MERCI

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + MERCI
Růže

SET KATRIN

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ + SEKT

Dárky ke kyticím květiny Karviná

Karviná

Donáška květin Karviná se nemusí vztahovat pouze na květiny, ale přidat můžete též dárek, jakým je červené či bílé víno, lahev sektu, bonboniéra, nebo roztomilý plyšový medvěd. V sekci dárky můžete kombinovat k již vybrané kytici některou z pozorností, ale můžete vybírat i z připravených dárkových setů, jako je například set Halina, nebo často objednávaný set Vanda. Set Vanda se skládá z červených a oranžových růží, červeného hyperika a doplňuje jej lahev červeného vína a bonboniéra Mon Cheri. U setu Halina překvapíte příjemce mixem alstromerií, gerber, růží a lilií, doplněných výtečnou bonboniérou Geisha, která ke květinám ladí i barevně. Jako u všech květin v kytky online Karviná můžete vybrat malou, střední, velkou, ale i extra velkou kytici. Doručování květin Karviná vám splní téměř všechna vaše přání!

objednat set Vanda

Karviná Rozvoz květin Karviná, ČR, Slovensko

Vzhledem k provázanosti České republiky s naším sousedem Slovenskem a vašimi množícími se požadavky na kvalitu našich služeb i na Slovensku, rozhodli jsme se rozšířit naše portfolio i na zasílání květin Slovensko. Objednávky květin Slovensko můžete realizovat na www.kytica-expres.sk , nebo prostřednictvím horké linky + 421 907 325 767, kdy je vám opět k dispozici náš operátor každý den v týdnu, ve dne i v noci. Platba i objednávka probíhá tak, jak jste tomu již uvyklí z Květiny expres Karviná a dalších měst České republiky.

objednávky pro Slovensko