Rozvoz květin Most do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 36x
Rozvoz
květin
Most

Pro zasílání květin Most platí stejná pravidla, jako pro dodávku kytek v ostatních městech, kde poskytujeme své služby, napříč celou Českou republikou. To znamená, že Vaše květiny po městě Most budou doručeny do dvou hodin od jejich objednání, nebo ve vámi zvoleném čase. A ptáte se, jak máte objednávat? Není nic jednoduššího. Buď na našich webových stránkách www.kytice-expres.cz vyberete ať už podle druhu, barvy, nebo příležitosti květinovou vazbu, která se vám líbí, následně si zvolíte velikost kytice a plynule přejdete na bezpečnou platební bránu. Zde máte i volbu platby převodem z účtu, pokud vám forma platby kartou nevyhovuje. Nebo zavoláte na hotlinku +420 777 993 360. Na tomto telefonním čísle jsme vám k dispozici jak pro objednávku doručení květin Most, tak pro radu, která květina je vhodná na jakou příležitost. Zkrátka jsme tu pro vás. A pokud zbývá něco dodat, tak snad jen to, že květiny dovážíme třikrát v týdnu přímo z květinové burzy v Holandsku, takže je vždy zaručena jejich čerstvost a kvalita.

Nabídka květin Most

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

REBECA

SMILE

ELISE

EUSTY

TINSY

RŮŽE A SLUNEČNICE

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

TUTI

LISA

ALICE

ALICE
oblíbené

AMALKA

MIX

FREZI

SLUNEČNICE 1

TAMA

PERL

FREZIE + SANTINY

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

LENY

SENDIS

SLUNEČNICE

FREZIE + EUSTOMA

MAGDALENA

RŮŽENKA

BIBIANA

KVĚTINA NA POHŘEB - RUDÉ RŮŽE

KYTICE DAFNE + SEKT

SET ŽANETA

SET ZILI

GOGI + PLYŠÁK

SET ORANŽOVÉ RŮŽE

SET BÍLÉ RŮŽE

SET VANDA

SET KATRINA

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + SEKT

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ + RAFFAELLO

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ + MERCI

Dárky ke kyticím květiny Most

Most

Ovšem někdy nestačí jen poslat květiny ve městě Most, ale jsou příležitosti, které si vyžadují něco víc. A s tím jsme počítali. Proto si můžete vybrat kromě doručení květin objednat i přidání bílého či červeného vína, nebo rovnou lahve sektu. Pokud je obdarovaný přísným abstinentem, ale rád mlsá, vybírejte z široké škály bonboniér. A pokud k té abstinenci drží ještě dietu, tak je tu pro vás roztomilý plyšový medvěd. Kartička s textem dle vašeho přání je samozřejmostí.

Potkala li vás smutná událost a vy se buď nestíháte dostavit na pohřeb, nebo naopak nemáte před obřadem čas shánět květiny, tak vše zařídíme za vás, včetně doručení květin ať již do obřadní síně, na hrob nebo vám do ruky před smutečním obřadem. Vybírejte v sekci smuteční květiny.

smuteční kytice

Most Rozvoz květin Most, ČR, Slovensko

Online květinářství Most vám poskytuje širokou škálu služeb nejen ve městě Most, ale i v dalších městech celé České republiky. A pro oblíbenost využití našich služeb jsme se rozhodli rozšířit tuto kvalitu a šíři sortimentu i na Slovensko. Objednávky online květin Slovensko můžete realizovat buď přes naše webové stránky www.kytica-expres.sk , nebo prostřednictvím telefonního čísla + 421 907 325 767, kde je náš operátor připraven každý den i noc v roce, včetně víkendů a svátků.

objednávky pro Slovensko