Rozvoz květin Most do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 25x
Rozvoz
květin
Most

Pro zasílání květin Most platí stejná pravidla, jako pro dodávku kytek v ostatních městech, kde poskytujeme své služby, napříč celou Českou republikou. To znamená, že Vaše květiny po městě Most budou doručeny do dvou hodin od jejich objednání, nebo ve vámi zvoleném čase. A ptáte se, jak máte objednávat? Není nic jednoduššího. Buď na našich webových stránkách www.kytice-expres.cz vyberete ať už podle druhu, barvy, nebo příležitosti květinovou vazbu, která se vám líbí, následně si zvolíte velikost kytice a plynule přejdete na bezpečnou platební bránu. Zde máte i volbu platby převodem z účtu, pokud vám forma platby kartou nevyhovuje. Nebo zavoláte na hotlinku +420 777 993 360. Na tomto telefonním čísle jsme vám k dispozici jak pro objednávku doručení květin Most, tak pro radu, která květina je vhodná na jakou příležitost. Zkrátka jsme tu pro vás. A pokud zbývá něco dodat, tak snad jen to, že květiny dovážíme třikrát v týdnu přímo z květinové burzy v Holandsku, takže je vždy zaručena jejich čerstvost a kvalita.

Nabídka květin Most

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

MIX BAREVNÝCH TULIPÁNŮ

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

REBECA

SMILE

SVĚŽÍ MIX

SVĚŽÍ MIX
jarní

ELISE

EUSTY

TINSY

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

LISA

ALICE

ALICE
oblíbené

TUTA

MIX

FREZI

TAMA

TULIPÁNY + FREZIE

FREZIE + SANTINY

SPRING

SPRING
jarní

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

LIEN

DITA

BELINDA

MIX RŮŽÍ

DARIA

FERI

KARMELITA

KARIN

KARIN
ks ? 0 Kč

DAFNE + MERCI

MIX TULIPÁNŮ + RAFFAELLO 150g

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ + MERCI

MIX TULIPÁNŮ + MILKA 110g

SET KARIN

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + RAFFAELLO

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + RAFFAELLO
Růže

MIX TULIPÁNŮ + MERCI 250g

DAFNE + RAFFAELLO

SET ORANŽOVÉ RŮŽE

SET ŽANETA

FRESIE + RAFFAELLO

Dárky ke kyticím květiny Most

Most

Ovšem někdy nestačí jen poslat květiny ve městě Most, ale jsou příležitosti, které si vyžadují něco víc. A s tím jsme počítali. Proto si můžete vybrat kromě doručení květin objednat i přidání bílého či červeného vína, nebo rovnou lahve sektu. Pokud je obdarovaný přísným abstinentem, ale rád mlsá, vybírejte z široké škály bonboniér. A pokud k té abstinenci drží ještě dietu, tak je tu pro vás roztomilý plyšový medvěd. Kartička s textem dle vašeho přání je samozřejmostí.

Potkala li vás smutná událost a vy se buď nestíháte dostavit na pohřeb, nebo naopak nemáte před obřadem čas shánět květiny, tak vše zařídíme za vás, včetně doručení květin ať již do obřadní síně, na hrob nebo vám do ruky před smutečním obřadem. Vybírejte v sekci smuteční květiny.

smuteční kytice

Most Rozvoz květin Most, ČR, Slovensko

Online květinářství Most vám poskytuje širokou škálu služeb nejen ve městě Most, ale i v dalších městech celé České republiky. A pro oblíbenost využití našich služeb jsme se rozhodli rozšířit tuto kvalitu a šíři sortimentu i na Slovensko. Objednávky online květin Slovensko můžete realizovat buď přes naše webové stránky www.kytica-expres.sk , nebo prostřednictvím telefonního čísla + 421 907 325 767, kde je náš operátor připraven každý den i noc v roce, včetně víkendů a svátků.

objednávky pro Slovensko