Jak využít bambus v práci

Bambus jako symbol pracovního úspěchu?

Máte pocit, že se neustále snažíte něco budovat, do vaší práce dáváte všechno, businessové plány několikrát schválené a zkontrolované, ovšem úspěch pořád ne a ne nadosah? Cítíte jak na vás dopadá stres, tlak od kolegů, ale vy stále toužíte o posunutí se v kariérním žebříčku nahoru a nehodláte to vzdát? Zkuste na chvilku vypnout, nehledat spojitost s úspěchem pouze ve vaší píly, odhodlání a zkušenostech, ale také také ve vašem okolí a vnitřním já. Pro všechny vaše cíle a úspěchy je důležitý vnitřní klid, příjemné prostředí a hlavně společnost, ve které je možné růst. Pokud nic takového kolem sebe nemáte, potom byste se měli zamyslet možná trochu nad něčím jiným, než je vaše snaha. Dovolte nám představit pomocníka pro zlepšení vašeho pracovního prostředí, ano, neděláme si legraci. Bambusovník vám opravdu může pomoci přinést lepší pracovní výkony a celkovou pracovní spokojenost.

 

Pokud jste již někdy slyšeli o východní filozofii Feng Shui, nepochybně jste museli slyšet i o bambusu. Tato květina zde symbolizuje prosperitu, bohatství a štěstí, zároveň je v jádru Feng Shui přes více než 4000 let. Pořád se cítíte skeptičtí vůči jeho účinkům na vaši práci a pracovní prostředí? Proto doufáme že vás náš dnešní článek přesvědčí dostatečně o tom, abyste tyto skeptické myšlenky vůči pozitivním účinkům bambusovníku opustili a naopak byli svědky zázraku, které bambus přináší.

 

Už se ve vaší hlavě nahromadilo zjevně spousta otázek a nevíte u které začít? Je pravda že kouzlo netkví pouze v pořízení bambusové květiny, ale také v jejím umístění a v mnoha dalších aspektech. Proto se na ně pojďme podívat trochu zblízka. V dnešním článku se naučíte jak co nejvíce využít pozitivních účinků bambusu při vaší práci.

Kam bambus v kanceláři umístit?

Základem ve Feng Shui je aktivace pozitivní energie. Proto pokud si chcete bambus pořídit  přímo na váš kancelářský stůl a těžit z něj pouze pozitivní energii, je důležité zvážit také jeho směr umístění.

Bambusu se nejlépe daří pokud ho umístíte v jihovýchodním nebo východním směru. Ptáte se proč je nasměrování rostliny tak důležité? Feng Shui si je velmi blízké s architekturou, proto správné nasměrování hraje významnou roli. Východní a jihovýchodní směr ve Feng Shui je považován za zónu bohatství a štěstí. Nyní když víme jak rostlinu správně nasměrovat, je na čase si říct něco o magii se kterou pracuje.

Důvody, proč si pořídit bambus do kanceláře:

●       Pokud se budete o bambus správně a pečlivě starat, věří se, že vám přinese spoustu štěstí a úspěchu. Péče o něj má symbolizovat pomyslné budování cesty k úspěchu.

●       Bambus jako pokojovka pomáhá také s čištěním vzduchu v prostoru - více kyslíku v místnosti znamená také čistější a kreativnější mysl!

●       Bambus obohacuje prostředí pozitivní energií.

●       Zároveň díky svému netradičnímu tvaru je skvělým interiérovým doplňkem a může zároveň sloužit i jako dekorace.

●       Bambus je také skvělým dárkem! A to ať už pro vašeho kolegu či kolegyni. Kamarádku nebo i maminku.

A z jakého důvodu je právě bambus považován za šťastnou rostlinu?

Když se na bambus podíváte více zblízka, zjistíte, že je uvnitř dutý. Podle Feng Shui trubkovitá struktura rostliny pomáhá při volném oběhu pozitivní energie. Právě tato získaná energie hraje klíčovou roli pro zklidnění mysli a lepšímu soustředění se. Z čehož následně plynou výhody v podobě zlepšení vaší pracovní aktivity, snadnější dosažení požadovaného úspěchu a s tím spojené bohatství. Tak co, zkusíte věřit magické východní filozofii Feng Shui a  pořídíte si na váš pracovní stůl bambus?

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ZITA

SUNNYS

ŽANETA

ZOE

VENDY

ZARA

VIOLETA

VINI

VILI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TRUDY

TONI

TINA

TEDIN

TANA

SUNNY

RUDY

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

RORY

RISA

LARA

JULIANA

ILIANA

AGATA

DAFNE

ADEL

DARLA

DIANA

DOLORES

ADINA

DOMINIKA

BABEL

BARBARA

CLOE

ELIZABET

CINDY

ELOIS

LEONA

NIKOLETA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Květiny k svátku

Květiny k svátku

Jaké květiny věnovat ke svátku?

Váháte občas jaká kytice je vhodná ke svátku? Nechcete volit nic extra honosného, ale zároveň nechcete urazit něčím obyčejným. V dnešním článku vám představíme 5 květin, s kterými rozhodně nikdy neuděláte chybu. Jejich velká výhoda je univerzálnost, nezáleží zda je věnujete kamarádce, přítelkyni, mamince nebo kolegyni v práci. Jedná se totiž o květiny, které v sobě nenesou žádnou hlubší zprávu, která by mohla vyznít jinak, než jste měli v plánu.

Číst celé
Oranžové růže

Oranžové růže

Symbolika oranžových růží

Tak trochu netradiční, ale krásná zářivá barva oranžových růží má hned na první pohled charakter trochu exkluzivní volbu. Kytice s jemným nádechem barvy ohně, citrusů nebo připomínající zapadající slunce, tohle a mnohem víc dělá z kytice oranžových růží ideální květinu pro prosluněné letní dny. Mandarinkové květy jsou nejen pro svou barvu jedinečné, ale díky svému zářivému vzhledu dokážou přinést pozitivní energii pro každou radostnou příležitost a to nejen během léta. Oranžové růže patří mezi relativně nové druhy  růží a jsou perfektním mixem zároveň klasiky a exotického nádechu, jak někomu rozzářit den.

Číst celé
Květinové festivaly v Evropě

Květinové festivaly v Evropě

Květinové festivaly po Evropě 

V předešlém díle květinových festivalů po Evropě jsme si kromě vyhlášeného nizozemského Keukenhofu, představili také výjimečný květinový festival na Madeiře, britský jarní festival RHS Malvern nebo květinovou výstavu Floralia Brussels v Belgii. Dnes přinášíme další nálož významných evropských květinových festivalů, které by vám rozhodně neměly uniknout!

Číst celé