Darování kytice

Ultimátní průvodce květinové etikety

Mnoho mužů neustále tápe při věnování kytice. Mají pocit, že ne vždy je ta správná příležitost věnovat kytici, aby něco náhodou nepokazili. Ovšem toto tvrzení je zcela mimo, na kytice je vhodný čas naprosto vždy a neexistuje snad snadnější způsob jak rozzářit vaší milované den, než kyticí čerstvých květin. Navíc v dnešní moderní době plné online květinářství doslova nemusíte vstát od počítače a kytice již bude na cestě! Tak konec výmluv a hurá do toho!

 

Buďte spontánní

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, ženy opravdu milují spontánnost a překvapení. Proto pokud chcete vaši drahou dostat do kolen, připravte jí překvapení. Výročí, narozeniny, svátek nebo Valentýn, ano, tohle všechno jsou příležitosti, při kterých se kytky tak nějak očekávají, a je běžné že se ve dveřích objevíte s kyticí. Ovšem obyčejný pracovní den, kdy se nemáte pomalu ani čas ozvat? Kytice překvapí, potěší a udělá upřímnou radost. Proto nečekejte na speciální příležitost, na speciální den nebo hodinu. Udělejte překvapení třeba teď hned a pošlete vaší milované kytici pro radost. Navíc nepředvídatelnost vaší akce může být ještě více romantičtější, než si možná myslíte.

Zkuste něco nového

Většina žen už za svůj život bezpochyby dostala kytici růží nebo tulipánů. Tyto dvě hlavní varianty patří mezi květinové stálice, které jsou tak trochu sázkou na jistotu. Pokud ale chcete být nejen spontánní, ale také originální, sáhněte po květinové kombinaci co nikdy předtím! Nebojte se experimentovat, vyzkoušet nové netradiční barevné kombinace, nebo naopak exotické rostliny, u kterých vám dělá problém vyslovit samotné jméno. Být inovativní a originální o vás zároveň ukáže, že jste si dali čas přemýšlet o tom, co by se vaší milé mohlo líbit a jak ji ještě více překvapit!

Nenechejte se zlákat reklamou

Marketingový tah, který vás doslova vybízí k tomu, že tu růži prostě potřebujete věnovat moc dobře ví, co dělá. Není divu, že se ceny růží během 14. února u mnohých prodejců záhadně zvýší. Ví přesně co dělají. Bude odbyt, bude poptávka, šup s cenou nahoru. Je to klasický přístup mnoha obchodníků, kteří ví, že v období Valentýna muži mnohem častěji kupují právě rudé, romantické růže, proto proč například zrovna na Valentýna nepřekvapit jinou, neméně krásnou a ještě k tomu originální kyticí? K dárku navíc můžete přidat i zamilovaný vzkaz, který celkovému aranžmá dodá ten správný šmrnc. Růže nechejte na léto, kdy je jejich sezóna, nebo na jiný termín než je právě Valentýn.

Květiny nepředstavují závazek

Ano, všude opěvované červené růže jsou společností přijímány jako vášnivé a romantické gesto, které se hodí zejména na svátek zamilovaných, první rande nebo jako pozornost na romantickou večeři. Ovšem nenechte se ovlivnit jednoduchým sloganem, který vám říká co se dává, kdy a proč. Přesně k tomu může svádět valentýn, ovšem pokud víte, že vaše přítelkyně nebo manželka má mnohem radši tulipány, zvolte právě je. Vždy dejte přednost vlastním pocitům a preferencím před tím, co vám říkají reklamy nebo nákupní slogany.

Kytky nejsou nudné!

Pokud jste se setkali někdy z názorem, že jsou kytky nudné a zastaralé. Rozhodně si tohle tvrzení neberte k srdci! Naopak s květinami se dá doslova kouzlit. Existuje široký výběr druhů, barev a jedinečných kombinací, které můžete volit podle vaší nálady, chuti nebo rozpočtu. Zároveň je u květin široký prostor na to, abyste do nich otiskli kousek sebe.

Ženy si každou kytku pamatují

A na to berte jed! Ženy květiny milují a stále je považuí za něo speciálního. Každou kytici, kterou věnujete se navždy propíše do ženské mysli. Proto si ženy kytice tak rády fotí, vystavují a chlubí se s nimi. Takže nejenže květinovým gestem vaši milou překvapíte a potěšíte, zároveň si u ní rozhodně šplhnete! A nejen u ní, ale také u její maminky a kamarádek budete za boha!

Květiny pro každého

Navíc, květiny nemusíme vždy nutně spojovat s romantickými gesty, nebo narozeninovými dary. Naopak je velmi slušné a velkorysé gesto, když přinesete na společný oběd s kamarádkou, na návštěvu do nového bytu, nebo jako pozornost do práce kolegyni. Kytky nemusí být nutně spojovány s láskou nebo se speciálními událostmi, kytky by měly být běžnou součástí našich životů a také slušným gestem, které o vás ledacos vypoví. Květiny jsou vhodné jako omluva, jako povzbuzení při nemoci, jako gratulace, jako gesto, když se vám po někom stýská nebo naopak když někoho vítáte.

Kytky na pracovní rovině

V poslední době se stále více začínají používat květiny na pracovní rovině. Jedná se tak o velmi profesionální a uznávané gesto, které každý kolega, partner nebo klient rozhodně ocení. Při takovém aranžmá se jenom dostatečně ujistěte, že daný druh a barva květiny skutečně vyjadřuje uznání a poděkování za příjemnou spolupráci nebo podporu.

 

Ženy a květiny jsou nekonečný příběh plný radosti, lásky, vzpomínek a šťastných chvil v našich životech. Proto si je pusťte k tělu a nebojte se věnovat kytici jen tak. Protože kytice jen tak mají ve finále tu největší hodnotu a uznání.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

RONY

ZITA

ZITA

TINSY

TINSY

SUNNYS

SUNNYS

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

VENDY

VENDY

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

VINSI

VINSI

VINI

VINI

TRUDY

TRUDY

TONI

TONI

TINA

TINA

RISA

RISA

JULIANA

JULIANA

IRINA

IRINA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

DARLA

DARLA

DOLORES

DOLORES

DOMINIKA

DOMINIKA

BARBARA

BARBARA

CLOE

CLOE

CINDY

CINDY

ELOIS

ELOIS

LEONA

LEONA

NIKOLETA

NIKOLETA

MONIKA

MONIKA

KLAUDIE

KLAUDIE

BIBIANA

BIBIANA

ESTERKA

ESTERKA

KRISTINA

KRISTINA

MAGDALENA

MAGDALENA

VINSY

VINSY

SET ŽANETA

SET ŽANETA

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé