Jak vybrat luxusní květiny

Jak vybrat opravdu luxusní květiny

Luxusní květiny vám mohou domů přinést okamžitou vznešenost, nádhernou vůni, barvu a všechno co by s sebou měly kvalitní květiny nést. Ovšem dnešní nabídka květin je opravdu obrovská, proto pro člověka mimo obor může být opravdu náročné vybrat ty správné kvalitní květiny na první dobrou. Řada květin se může luxusně pouze tvářit, ale ve výsledku zjistíte, že tomu to tak opravdu není jak tvrdí marketing prodejce. Proto jsme pro vás připravili průvodce, jak se snadno zorientovat v tak široké nabídce květin a samozřejmě také podle čeho vybrat ty správné, opravdu kvalitní a luxusní květiny.

 

Jak vybírat          

Při výběru luxusních květin je důležité vzít v úvahu nejen příjemce, ale zejména také příležitost, ke které květiny věnujete. Pokud chcete zajít s ideální kyticí ještě dále, můžete brát v úvahu také místo, kde by mohla být kytice případně umístěna. Pokud víte, že domov obdarovaného je vybaven v moderním stylu, zvolte moderní aranžmá. Naopak pokud vybíráte kytici například pro vaše prarodiče, jejichž bydlení je spíše staromódnější, asi není nejlepší nápad zvolit extravagantní moderní květinové aranžmá. Pokud byste chtěli být opravdu důmyslní, můžete vaši kytici směrovat také do barvy interiéru. Luxusní květinové aranžmá by měly být navrženy opravdovými květinovými specialisty a odborníky. Existuje také mnoho možností, ze kterých můžete vybírat včetně designových a ručně vázaných kytic s extravagantními, vysoce kvalitními a opulentními květy až po špičkové ozdoby přímo vám na míru. Při zasílání luxusních květin totiž opravdu posíláte dárek na vysoké úrovni.

 

Proč jsou luxusní květiny luxusními?

Luxusní květinová aranžmá mají ten na první pohled drobný, ale opravdu podstatný šmrnc navíc, co je dělá opravdu luxusními. Navíc asi nemusíme ani zmiňovat, že by se mělo vždy jednat o vysoce kvalitní květiny. Právě s ohledem na tento fakt jsou obvykle o něco dražší, než cena průměrné kytice. Ale pokud chcete věnovat opravdový luxus, vždy se vyplatí si trochu připlatit. Můžete si být jistí, že příjemce to rozhodně pozná. Tyto květy často bývají vzácné a dostupné pouze v určitých ročních obdobích, nebo o něco větší než běžná kytice. Často se může stát, že opravdu luxusní kytice přijdou rovnou ve váze, nebo budou ručně vázané, což jenom potvrzuje a doplňuje fakt, že se jedná o opravdu luxusní záležitost. Často také můžete k aranžmá přidat poznámku, které bude váš květinový dar skvěle doplňovat, díky tomu navíc zajistíte, že příjemce bude přesně vědět od koho nádherná kytice pochází.

 

Objednejte přímo online

Kromě opravu nezaměnitelné pohodlnosti při nákupu květin online se vám dostává také jedinečného, širokého výběru a často také mnohem lepšího výběru, než při nákupu v květinářství. Online květinářství nabízejí opravdový zážitek z nákupu luxusních květin a to všechno z pohodlí vašeho domova. Vaše kytice bude dle výběru vašeho květinářství s největší pravděpodobností vyrobena ještě ten samý den a stejně tak i odeslána a doručena majiteli. Ovšem je jen na vás jaké datum doručení zvolíte, rozhodně se ale online květinářství vyplatí v momentě, kdy se objeví nečekaná událost, která si žádá luxusní aranžmá nebo také v méně příjemnější situaci, kdy například zapomenete na výročí nebo oslavu narozenin vašich blízkých. Právě v takové prekérní situaci vás dokáže online květinářství doslova zachránit!

 

Druhy některých luxusních květin

Ačkoli můžete luxusní kytici vytvořit téměř ze všech dostupných druhů, existují určité druhy květin, které jsou o něco populárnější než jiné. Mezi tyto květiny patří například růže, lilie, karafiáty, gerbery, kala, lilie nebo chryzantémy. Všechny tyto květiny vypadají perfektně ať už samostatně nebo při párování s ostatními druhy. Řada květů se často také krásně navzájem doplňuje, proto pokud chcete vytvořit smíšené aranžmá je velmi dobré provést předem menší květinový průzkum, abyste zjistili které květiny si rozumí navzájem.

 

Druhy aranžmá luxusních květin

Kromě tradiční vazby v podobě kytice, je možné vybírat z mnoha různých květinových aranžmá. Mezi ty nejoblíbenější patří například květinové girlandy, vertikální květinová aranžmá, kaskádové květy nebo aranžmá v košíku. Styl květinového aranžmá je vhodné vždy zvolit na osobních preferencích, ale také podle příležitosti. Při výběru luxusních květin byste měli mít vždy na paměti místo, barevné schéma, rozpočet a také potenciální rozměry prostoru, které máte k dispozici.

 

K jaké příležitostí zvolit luxusní květinové aranžmá?

Existuje opravdu mnoho příležitostí, kdy je vhodné zvolit luxusní květinové aranžmá. Ať už jsou to situace, které pravděpodobně člověk zažije jednou za život jako jsou například zasnuby, výročí životních milníků, jedinečných narozenin a svateb. Vždy záleží jenom na vás  a na vašem pocitu, kdy se rozhodnete věnovat kytici luxusních květin. Je ale dobré přemýšlet nad událostmi, které jsou jak pro vás, tak i pro obdarovaného něčím speciálním.

 

Při zvažování jaké luxusní květiny si vybrat vždy zvažte vkus příjemce. Například pokud znáte jeho oblíbenou barvu, můžete zvolit květiny právě v tomto odstínu. Alternativně pokud zvolíte luxusní kytici pro oslavu narozenin, můžete se nechat inspirovat rodnými květinami. Je také vhodné zvolit i domácí výzdobu, která každou oslavu udělá o trochu luxusnější! Ať zvolíte cokoliv, věříme, že dotyčného tento luxusní dar upřímně potěší.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ZITA

ZITA

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

ZILI

ZILI

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

TONI

TONI

TEDIN

TEDIN

TANA

TANA

RORY

RORY

LARA

LARA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

DAFNE

DAFNE

DARLA

DARLA

DOLORES

DOLORES

BARBARA

BARBARA

ELIZABET

ELIZABET

CINDY

CINDY

ELOIS

ELOIS

MIRIAM

MIRIAM

MAGDALENA

MAGDALENA

SET ŽANETA

SET ŽANETA

SET ZILI

SET ZILI

SET TONI

SET TONI

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RUBÍNA

KVĚTINOVÝ KOŠ RUBÍNA

LINSY

LINSY

PINK

PINK

SET ZOE

SET ZOE

ORANGE

ORANGE

SULY

SULY

SUNER

SUNER

QUEEN

QUEEN

BEST

BEST

FERI

FERI

DAFNE + RAFFAELLO

DAFNE + RAFFAELLO

QUEEN + PLYŠÁK

QUEEN + PLYŠÁK

DAFNE + PLYŠÁK

DAFNE + PLYŠÁK

QUEEN + RAFFAELLO

QUEEN + RAFFAELLO

QUEEN + SEKT

QUEEN + SEKT

KYTICE DAFNE + SEKT

KYTICE DAFNE + SEKT

QUEEN + MERCI

QUEEN + MERCI

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Péče o květiny utržené na zahradě

Péče o květiny utržené na zahradě

Ze zahrady přímo k vám domů

Hlavní otázka dnešního článku bude jednoznačná - které zahradní květiny jsou ideální volbou jako řezané květy do vázy. Existuje opravdu mnoho možností, ze kterých si můžete vybírat a pokud se o ně budete starat správně, budou vám dělat velkou radost! Váš domov se navíc díky květinám stane mnohem příjemnějším a jasnějším místem a to ihned jakmile umístíte první řezané květy do vaší vázy. V dnešním článku si prozradíme hned několik druhů květin, které jsou nejen okrasou pro vaši zahradu, ale také například pro váš jídelní stůl, proto z nich můžete vytěžit opravdu maximum. V dnešním článku vám poradíme, jak zajistit, aby květiny z vaší zahrady vydržely ve váze co nejdéle svěží a krásné.

Číst celé
Rostliny a květiny roku 2021

Rostliny a květiny roku 2021

Květiny a rostliny pro rok 2021

Nejspíš každý dá za pravdu že rok 2020 byl opravdu náročným a doslova nezapomenutelným rokem, který byl v mnoha směrech opravdu jedinečným. Mnoho lidí se tak těšilo až bude u konce a dává velkou naději v rok 2021. S novým rokem tak nějak všichni čekáme mnohem pozitivnější start, snažíme se začít co nejlépe to jen jde a využít onen nový rok na maximum. Aby nás pozitivní energie nepřešla hned ze začátku roku, ale udrželi jsme si ji co nejdéle to jen jde, květiny nám s tím rozhodně pomůžou! Každý rok se nese v duchu určitých květin a proto nastává dlouho očekávaná otázka, která květina a rostlina je vyvolenou právě pro rok 2021? V duchu pozitivity a optimismu na následující rok, to nemůže být nikdo jiný než vždy veselá a radostná slunečnice. Co se týče rostlin, pro tento rok byla vyvolenou zvolena Maranta běložilnatá, neboli Modlivka. Obě květiny byly vybrány zejména pro svou pozitivní symboliku a mírumilovnou povahu, proto by právě zmíněné kousky neměly chybět v letošním roce právě u vás doma!

Číst celé
Jaké vybrat květiny pro společenský večer

Jaké vybrat květiny pro společenský večer

Elegantní barvy květin pro společenský večer

Pokud jste fanouškem opravdové elegance a moc vás neužije na módní výstřelky, rozhodně oceníte inspiraci na jemné barevné tóny, které vašim květinovým dekoracím dodají ten správný a potřebný tón. V dnešním článku se zaměříme na barvy, které jsou vhodnou volbou, pokud potřebujete zvolit jemné květiny na večeři při svíčkách, kterou si chcete užít se svou polovičkou nebo také na rodinnou hostinu v elegantním stylu. Ačkoliv se to nemusí zdát, správná barva květin pomůže udat ten správný tón celkového večera, aby se u vás hosté cítili co nejpříjemněji. Pojďme se tedy společně podívat na to, jakých barev je dobré se držet.

 

Číst celé