Kdy darovat růže ?

Pokud má žena svátek nebo narozeniny či pokud slavíte výročí nebo je aktuálně den žen či den matek, pak byste měli darovat své partnerce květinu. Ke každé události se ale hodí zcela jiná květina. Například k narozeninám se nebojte darovat trochu větší pugét, který ji doslova vyrazí dech z těla. Nebo zkuste nechat kytici doručit kurýrem což je dnes velice moderní.

Pokud chcete, aby takový pugét vypadal bohatě, pak požádejte květinářku v květinářství, ať zkombinuje kytici z různých květů větší velikosti, jako jsou lilie. Pakliže slavíte výročí, obdarujte ji nějakými romantickými květy, pokud je den matek – pak stačí přinést jenom přizdobené gerbery, které uděljí svou jednoduchostí radost.

Mnoho mužů však volí pokaždé růže. Není se čemu divit, vždyť růže patří k těm nejoblíbenějším květinám vůbec, ale nehodí se je nosit stále – ke každé události, ke které by se květina donést měla. Vynechejte například den matek nebo svátek. Růže jsou vhodné pokud se slaví kulatiny a chcete ženě donést tolik růží, kolik jí je ve skutečnosti let. V tom případě se jedná o velice romantické gesto, po kterém vypukne v dojatý pláč. Jestli však chcete růže uvázat do kytice, potom raději sáhněte po trochu barevnějším provedení. Ostatní květy si schovejte na později, třeba k následujícím událostem, ke kterým se růže nehodí.

Kdy darovat růže

  • Narozeniny
  • Výročí
  • Z lásky
  • Omluva

 

Kdy nedarovat růže

  • Svátek
  • Den matek/den žen
  • Mezinárodní den žen

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

RONDA

VILI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TANA

RUDY

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

RORY

ILIANA

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

ADEL

AMANDA

DIANA

DOLORES

DONNA

BABEL

DOROTA

BARBARA

ELISE

ELOIS

LEONA

NIKOLETA

BELINDA

GISEL

KELLY

KRISTINA

KARMEN

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

VINSY

SET ŽÍHANÉ RŮŽE

SET ŽLUTÉ RŮŽE

SET BÍLÉ RŮŽE

SET ORANŽOVÉ RŮŽE

SET VANDA

SET KARIN

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Smuteční květiny

Smuteční květiny

Smuteční květiny na rozloučenou

Předtím, než se vydáte do květinářství obstarat smuteční kytici nebo výzdobu, zamyslete se na chvíli nad tím, co chcete, aby Vaše květina vlastně vyjadřovala.

 

Když vybíráte květiny, tak kompozice, kterou zvolíte, by měla ideálně sdělovat stejný příběh jako byl Váš vztah s dotyčnou osobou. Byl zesnulý Vaše životní láska? Blízký nebo vzdálený příbuzný? Drahý přítel?

 

Toto vše by měla darovaná kytice odrážet a my Vám s tím pomůžeme.

Číst celé
Význam slunečnic

Význam slunečnic

Blíží se léto! Věnujte SLUNEČNICI

Sluníčko se objevuje na obloze čím dál častěji, dny se prodlužují a my konečně odkládáme postupně vrstvy oděvu, protože teplota venkovního vzduchu příjemně roste. Léto je tady! A jedno z typických znázornění image léta je po celém světě spojen s kvetoucí slunečnicí.

Zlatožlutý úsměv slunečnice je zaručený způsob, jak někomu, kdo slunečnici uvidí či obdrží, rozjasnit den. Tak neváhejte a darujte toto léto slunečnice pro radost.

Číst celé
Jedlé květiny

Jedlé květiny

Máte chuť na květiny, doslova k jídlu?

V kuchyni využíváme spoustu rostlin. Ať už je to nám známá zelenina, různé části rostlin a bylin přidávaných do salátů či pomazánek nebo ve formě olejů a octů. Jaké květiny, které známe ze zahrady nebo vázy se mohou objevit na našem jídelním stole, si povíme níže.

Číst celé