Květiny a sny

Jaký význam mají květiny v našich snech

Až třetinu našeho života strávíme spánkem a sněním. To je opravdu spousta času, který mohou doprovázet sny. Naše sny nejsou jen náhodné abstrakce, naopak vycházejí z našich vzpomínek a to jak nedávných, tak i těch které jsou uloženy hlouběji v naší paměti. Věděli jste například, že žádnou osobu, krajinu, nebo budovu, která se objeví v našem snu si jen tak sami od sebe nevytvoříme v hlavě, ale je to něco, co jsme již dříve viděli? V dnešním článku si představíme význam květin v našich snech. Jaké emoce mohou květiny v našich snech zprostředkovat? Jaké jsou to signály a vzpomínky? Přesně na to se můžete těšit v dnešním článku.

 

Snít o květinách symbolizuje obvykle pouze pozitivní a optimistické věci. Koneckonců, květiny jsou nádherné a život bez nich by byl poněkud smutným a neúplným. Pokud se v našich snech objevují květiny, s největší pravděpodobností se nacházíme místě obklopeném přírodou, kde se cítíme šťastní a spokojení. Pokud tedy sníme o polích plných barevných a voňavých květů, žijeme spokojený život plný radosti. Ovšem zobrazení květin v našich snech může mít i hlubší význam. Proto se podíváme na konkrétnější barvy květin a jaký význam v našich snech mají.

 

Modré květy

Modrá barva symbolizuje klid. Květiny ve světle modré, nebeské barvy znamenají, že se momentálně nacházíte ve velmi klidné části vašeho života a všechno kolem vás běží tak, jak jste si představovali. Pokud je však květina ve vašem snu tmavě modrá, může se její význam přenést na smutek. Proto se naopak tmavě modré květy v našich snech objevují ve chvíli, když si v životě procházíme složitějším obdobím.

 

Červené květy

Pokud se červené květy objeví v našich snech, může to znamenat řadu věcí. Nejznámějším červeným květem je bez váhání rudá růže. Pokud sníte o červených růžích, aktuálně ve vašem životem procházíte s největší pravděpodobností fází zamilovanosti a to ať už k vašemu dlouholetému partnerovi, který vás v nedávné době něčím potěšil nebo překvapil, nebo s úplně novou známostí, která ve vás naopak vzbudila onen zamilovaný plamen lásky. Jiní tvrdí že červené květy ve snech symbolizují hněv. Zda se jedná o lásku či hněv snadno poznáte z kontextu vašeho snu.

 

Bílé květy

Bílé květy jsou symbolem čistoty a nevinnosti. Ovšem v našich snech nesou trochu jiný význam. Pokud sníte o bílých květech, znamená to, že se momentálně ve vašem životě objevila drobná negativita. Neděste se, nejedná se o nic velkého nebo zásadního. Možná je to jenom drobná pomoc vhodná k zamyšlení, zda by nebylo dobré trochu změnit váš pohled na svět.

 

Zelené květy

Zelená je spojená s žárlivostí. Pokud tedy ve svých snech vidíte zelené květy, možná na někoho podvědomě žárlíte. Zkuste se nad tím zamyslet a pokud vás někdo napadne, promluvte si. Pocit žárlivosti nikdy není dobrý pro naši psychickou pohodu a vyrovnanost. Proto je dobré zkusit na vzájemných vztazích zapracovat a tento na první pohled nepatrný problém vyřešit.

 

Oranžové květy

Oranžové květy zamenají radost a štěstí. Pokud sníte například o nádherných ohnivých gerberách, je ve vašem životě pravděpodobně všechno v pořádku a jste naladění na tu správnou životní vlnu.

 

Sny filtrují všechno, co v našich životech zažíváme, proto je někdy dobré se na ně podívat více zblízka a zjistit, co nám naše mysl chce pomocí květinovým sněním říci.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

RONY

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

VENDY

VENDY

VINI

VINI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TRUDY

TRUDY

TONI

TONI

TINA

TINA

TANA

TANA

JULIANA

JULIANA

AGATA

AGATA

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

DAFNE

DOLORES

DOLORES

ADINA

ADINA

DOMINIKA

DOMINIKA

CLOE

CLOE

LEONA

LEONA

NIKOLETA

NIKOLETA

MONIKA

MONIKA

KLAUDIE

KLAUDIE

BIBIANA

BIBIANA

HANNAH

HANNAH

VINSY

VINSY

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

BONDY

BONDY

GERBERY

GERBERY

LINSY

LINSY

KENDYS

KENDYS

KATRIN

KATRIN

ROSANA

ROSANA

SLUNEČNICE

SLUNEČNICE
Neprodejné

KARMELITA

KARMELITA

MIX BAREVNÝCH TULIPÁNŮ

MIX BAREVNÝCH TULIPÁNŮ
Neprodejné

KARLA

KARLA
Neprodejné

FRÍDA

FRÍDA

PERL

PERL
Neprodejné

CHRYZ

CHRYZ

LIEN

LIEN

TULIPÁNY + FREZIE

TULIPÁNY + FREZIE
Neprodejné

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Sedm tipů pro ekologičtější svatební květiny

Sedm tipů pro ekologičtější svatební květiny

Jak více ekologicky využít svatební květiny

 

Svatební květinový průmysl je po celém světě velkým byznysem. Jenom v USA se běžně za jeden rok jedná o částku kolem 7 miliard dolarů, což znamená, že svatební květiny jsou neodmyslitelným svatebním prvkem. Bohužel, samotný ekonomický rozsah tohoto odvětví znamená, že ne všechny svatební květiny lze pěstovat, získávat a sbírat udržitelným způsobem. Pro ty, kteří se více zajímají o životní prostředí, však stále existuje spousta ekologicky šetrných možností.

Kdykoliv je to alespoň trochu možné, vždy hledáme ekologičtější řešení, zejména pokud jde o květiny pro události, jako jsou svatby. Pokud tedy chcete snížit svou ekologickou stopu při výběru a nákupu svatebních květin, zde je našich sedm tipů pro udržitelnější svatební květiny.

 

Číst celé
Ochrana rostlin před mrazem: Jak bezpečně chránit rostliny před mrazem

Ochrana rostlin před mrazem: Jak bezpečně chránit rostliny před mrazem

Jak ochránit rostliny v zimě

Většina zahradníků volí na svou zahradu květiny, keře a stromy, které na jejich zahradě můžou bez problémů přežít v běžném počasí. Ovšem s globálním oteplování a neustále většími teplotními extrémy, se může zdát výběr jednotlivých rostlin složitější, než kdy býval. Co však proto může zahradník udělat, když je počasí jiné než typické? Nečekané mrazy mohou krajinu a zahradu zdevastovat. Zároveň ale můžou zahrádkáře přimět k zamyšlení, jak rostliny ochránit před mrazem, ještě předtím než udeří. To se dostáváme k zásadní otázce, a to jaký je nejlepší způsob jak ochránit rostliny před mrazem? Na tuto otázku a mnohem víc si odpovíme právě v dnešním článku. Tak jdeme rovnou na to!

Číst celé
Co dělat s pohřebními květinami po pohřbu?

Co dělat s pohřebními květinami po pohřbu?

Jak využít pohřební květiny

V dnešním článku vám přinášíme několik smysluplných nápadů, jak znovu použít, darovat a zvěčnit pohřební květiny Květiny nás doprovázejí téměř u všech slavnostních okamžiků života – a to ať už při narození, na svatbě, výročí, narozeninách, promoci, nástupu do nového zaměstnání nebo odchodu ze starého. Samozřejmě se také objevují i na poslední oslavě konce života, tedy na pohřbu, kde jsou doslova nepostradatelnou součástí.

 

Číst celé