Květiny pro ženu

Kdy darovat ženě květiny

Mnoho různých druhů květin sebou nese romantický podtext a zprávu o vašich emocích. Pokud se právě nacházíte ve fázi opravdové, čerstvé zamilovanosti, zdá se, že jen málokterý z dárků dokáže krásně vyjádřit vaše city. V tento moment se ale nabízí otázka, jaká etiketa se skrývá za darování květin? Které květiny jsou nejvhodnější pro prvotní darování? Kdy je ten správný čas a okamžik na darování květin? Musíme zvážit konkrétní barvu před darování květin, nebo barva nehraje tak důležitou roli? To je jen pár základních otázek, které vás možná napadnou, pokud se prvně rozhodněte darovat květiny. Pokud na ně hledáte odpovědí, najdete je právě v dnešním článku.

 

Je vhodné přinést květiny na první rande?

Odpověď na tuto otázku se může lišit v závislosti na páru a také na typu prvního rande. Pokud plánujete jít na procházku parkem, není nutné sebou nosit na první rande květiny, pokud by vás žena okouzlila hned na první pohled, pořád máte šanci učinit romantické gesto a utrhnout některou z květin v parku, jednou to na vás nepráskneme! Kytka na prvním rande je poněkud riskantní volbou, žena se najednou může cítit, že vám něco dluží,nebo že hned od první minuty jde o něco více, přitom se vidíte poprvé. My jsme zastánci názoru, že s kytkou je lepší počkat na druhé, třetí rande, kdy víte do čeho jdete. I na druhém, třetím nebo třeba pátém rande bude květina stále příjemným překvapením, proto se nebojte, že by neměla úspěch.

 

Kdy poslat květiny?

Rande nejsou jedinou příležitostí, kdy byste měli zvážit darování květin k vaší nové známosti. Naopak, pokud chcete připravit opravdové překvapení můžete zvolit květinového kurýra a zaslat květiny jako zpestření pracovního dne, nebo zlepšení pochmurného rána. Výhodou květinových kurýrů je, že vám stačí pouze správná adresa a o zbytek se už postarají. Jedná se o nejsnadnější darování květin, jaké si můžete jenom představit. Navíc moment, kdy kurýr zazvoní na dveře a vy absolutně nemáte tušení, kdo by to mohl být je naprosto jedinečný a nepopsatelný a dostane vyvolenou do kolen. Není nutné čekat na narozeniny, svátek, výročí nebo na Valentýna, všední dny, které nám splývají do sebe jsou skvělou volbou, jak překvapit vaši vyvolenou. V pracovní den, kdy opravdu žádnou kytici nečeká budete mít ještě větší úspěch, než byste si možná mysleli. Ženy milují překvapení a květiny, pokud tedy spojíte tyto dvě věci dohromady, nemůžete udělat chybu.

 

Květiny jako omluva

Květiny fungují také jako omluva, pokud se stane, že se z různých důvodů nedohodnete, nezoufejte, stále jsou tu květiny, kterými tuto nepříjemnou situaci můžete alespoň trochu povzbudit a vylepšit. Důležité je vychytat správnou chvíli, kdy tyto omluvné květiny darovat. Není dobré čekat příliš dlouho, raději zareagujte co nejdříve. Pokud by mezi vámi bylo nepříjemné ticho déle, rozhodně to vašemu vztahu nebude přidávat na optimismu. Čím dříve omluvné květinové gesto připravíte, tím lépe se budete cítit nejen vy, ale také druhá strana.

 

Barevné kombinace a randění

Odpověď na tuto otázku je trochu složitější. Závisí zejména na druhu květiny, kterou kupujete. Například u růží je to na první dobrou jasná červená barva. Ovšem i růžové růže v sobě nesou špetku romantiky, ovšem ne tolik vášně, jako právě červené růže. Stejně tak jsou na tom i tulipány, kdy červená barva je spojována s láskou. Právě červené tulipány v sobě nesou symboliku dokonalé lásky. Pokud chcete být opravdu důslední, raději si před nákupem konkrétního druhu udělejte krátký průzkum, jakou symboliku nesou konkrétní barvy u jednotlivých druhů květin. Možná budete překvapeni, co všechno je možné pomocí květin sdělit, aniž byste museli promluvit.

 

Věříme, že podle vaší intuice zvolíte ten nejvhodnější okamžik pro darování květin a mile překvapíte vaši vyvolenou. Květiny jsou magické a rozhodně dokážou okořenit každý vztah. A to nejen ten v začátcích!

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

VINSI

VINSI

VILI

VILI

RUDY

RUDY

VINSY

VINSY

PERL

PERL

FREZIE + SANTINY

FREZIE + SANTINY

HELI

HELI

GOGI

GOGI

KOTI

KOTI

CONSI

CONSI

FREZIE + EUSTOMA

FREZIE + EUSTOMA

KLERENS

KLERENS

KOLORINA

KOLORINA

SIDI

SIDI

HAPPYS

HAPPYS

SLODY

SLODY

FREZI

FREZI

TAMA

TAMA

HANDI

HANDI

BABY

BABY

ALISA

ALISA

REBECA

REBECA

VICTORIE

VICTORIE

IVETA

IVETA

LARISA

LARISA

GANA

GANA

ALSTROMERIE + FREZIE

ALSTROMERIE + FREZIE

LOVE

LOVE

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé