Nápadité dárky pro milovníky květin - 1. díl

Originální dárky pro milovníky květin - 1. díl

 

Hledáte zábavné nápady na dárky pro milovníky květin? To jste tu dneska správně.

V dnešním článku najdete hned několik zajímavých nápadů na dárky pro květinové milovníky a zahradníky, které si budou moct užít v průběhu dalšího roku dosyta. A pokud hledáte nápady na dárky pro zahrádkáře nebo pro sebe, určitě zde bude plno inspirace i pro vás. Navíc můžete nenápadně poslat tento článek vašim nejbližším a dát jim drobnou nápovědu. Každý z nás v tomto období přemýšlí, jak letos potěšit své blízké a inspirace není nikdy dost, tak jdeme rovnou na to!

 

Vstupenky do botanické zahrady

Podělte se o zážitky z poznávání krásných zahrad a věnujte zážitek, na který váš blízký jen tak nezapomene. Chcete-li kreativní dárek pro milovníky květinových zahrad, vezměte kamaráda do místní botanické zahrady. Pokud je vaší představou nejlepšího dárku pro zahrádkáře zážitek (než věci), výlet za květinami bude rozhodně zajímavou volbou. Poznávání okrasných zahrad je zábavný a relaxační způsob, jak objevit květiny, kterým se daří a dobře rostou v našem podnebí nebo se naopak podívat do exotické sekce, bez nutnosti letět přes půl světa do tropické džungle. Jednodenní vstupenka je dobrým nápadem na dárek i pro milovníka květin. Navíc je to skvělý způsob jak si užít společný čas a po botanické zahradě vyrazit na drink nebo večeři.

 

Cibuloviny (Narcissus)

Rozjasněte si zimu těmito krasavci, paperwhite cibulky jsou dobrým dárkem pro milovníky květin a květinové zahrady, zejména v zimě. Rozjasněte zahrádkářům dlouhou zimu dárkem v podobě paperwhite cibulovin. Tyto květiny lze během zimy snadno pěstovat uvnitř. A jsou jedním ze způsobů, jak si přinést trochu jara do zimního domova.

 

Kovové značky na rostliny

Udržujte si přehled o rostlinách atraktivním způsobem! Kovové popisovače rostlin jsou kreativním dárkem pro květinové zahrádkáře. Značkovače rostlin se hodí k zapamatování názvů rostlin, ale také k udržování pořádku, jaké květiny máte zasazené. Přidejte je na svůj seznam dárků a uvidíte, že obdarovaný bude příjemně překvapen a potěšen. Značky na rostliny se hodí z nejrůznějších důvodů, od zapamatování si názvů květin až po přehled o tom, kde jste zasadili jarní cibuloviny (například tulipány a narcisy). Plastové značky, které dostanete při nákupu květin, se mohou snadno zlomit, zahrabat nebo odletět. Navíc nejsou tak hezké. Naopak kovové jsou odolné proti povětrnostním vlivům, atraktivní a zároveň funkční.

 

Kurzy fotografování květin

Inspirujte uměleckou duši a pořiďte skutečný dárek, který nejen potěší, ale také poskytne možnost rozvíjet dovednosti dotyčného. Kurzy fotografování květin jsou jedinečným dárkem pro milovníky květin. Mnoho milovníků květin si rádo fotí květiny, rostliny a celkově přírodu, proto tento dárek může být skvělým způsobem, jak jejich hobby posunout ještě o kousek dál! Pokud by dotyčný chtěl zlepšit ve fotografování uměleckých květin, existuje spousta online kurzů, které vám mohou pomoci, případně můžete ve vaší lokalitě najít profesionála, který nabízí kurzy fotografie v reálu.

 

Dárkové poukázky do místních nezávislých zahradnických center - Darujte radost ze zahradničení!

Milovníka květin můžete obdarovat dárkovou kartou do místního zahradního centra. Vyberte místní zahradní centrum nebo obchod, který má váš obdarovaný nejblíže a pořiďte mu dárkovou kartu, kterou si bude moct užít dosyta přesně podle svého gusta! Představte si to jako knihkupectví pro lidi, kteří rádi čtou. Každý zapálený zahradník může za tyto dárkové peníze nakoupit květiny, okrasné květináče, zahradní dekorace nebo třeba speciální zahradní nářadí, zkrátka přesně to, co potřebuje. Pokud víte o místě, kde dotyčný často nakupuje doplňky do zahrady, můžete zvolit právě toto konkrétní centrum, kde si budete rozhodně jistí, že si vybere.

A to není všechno, v dalším článku pro vás chystáme další inspiraci na dárky pro vaše nejbližší, kteří jsou do květin a zahrady zapálení stejně jako my. Potěšte vaše nejbližší dárkem, u kterého uvidí, že opravdu víte, co mají rádi a co je zajímá. Květiny jsou radost v mnoha směrech, stačí získat pouze trochu inspirace a váš dárek se může stát nejlepším a nezapomenutelným z celých Vánoc!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ZITA

ZITA

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

ZILI

ZILI

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

VINSI

VINSI

VINI

VINI

TONI

TONI

TEDIN

TEDIN

TANA

TANA

RORY

RORY

LARA

LARA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

DAFNE

DAFNE

DARLA

DARLA

DOLORES

DOLORES

DOMINIKA

DOMINIKA

BARBARA

BARBARA

ELIZABET

ELIZABET

CINDY

CINDY

ELOIS

ELOIS

MIRIAM

MIRIAM

MAGDALENA

MAGDALENA

SET ŽANETA

SET ŽANETA

SET ZILI

SET ZILI

SET TONI

SET TONI

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RUBÍNA

KVĚTINOVÝ KOŠ RUBÍNA

SMUTEČNÍ KYTICE 1

SMUTEČNÍ KYTICE 1

SMUTEČNÍ KYTICE 3

SMUTEČNÍ KYTICE 3

SMUTEČNÍ KYTICE 4

SMUTEČNÍ KYTICE 4

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 5

SMUTEČNÍ KYTICE 8

SMUTEČNÍ KYTICE 8

BONDY

BONDY
Neprodejné

LINSY

LINSY

SMUTEČNÍ KYTICE 15

SMUTEČNÍ KYTICE 15

PINK

PINK

SMUTEČNÍ KYTICE 16

SMUTEČNÍ KYTICE 16

SMUTEČNÍ KYTICE 17

SMUTEČNÍ KYTICE 17

SMUTEČNÍ KYTICE 18

SMUTEČNÍ KYTICE 18

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé