Nezapomenutelné 50tiny

Oslavte 50. narozeniny květinami

Pokud vás v blízké době čeká oslava 50. narozenin vašich blízkých z rodiny nebo kamarádů, možná hledáte ideální dárek, pro tuto příležitost. Asi vás nepřekvapí, že květiny by u žádné z těchto významných životních událostí rozhodně neměly chybět. Kromě estetického potěšení bude kytice dělat radost ještě dlouho po vaší oslavě. Každá krásná kytice dokáže rozzářit i tu nejchmurnější kancelář nebo místnost. Dodá ji tedy nejen nádherný vzhled, ale také působivou vůni, proto dokáže krásně aktivovat více našich smyslů a tím nád také dělat radost mnohem déle a intenzivněji. V dnešním článku si představíme hned několik ideálních květin, které rozzáří každou oslavu 50. narozenin.

 

Proč je oslava 50. narozenin tak důležitá?

Padesáté narozeniny jsou důležitým mezníkem v našich životech a to ať už se jedná o vaše narozeniny, nebo narozeniny vašich blízkých, je opravdu důležité si toto významné datum poznamenat. Tyto narozeniny jsou ideální příležitostí společně zavzpomínat na společně strávené léta a zážitky, které jsme stihli za tuto životní etapu zažít a právě všichni naši blízcí se na tom určitým způsobem podíleli. Můžete vytvořit tajnou oslavu pro vašeho oslavence, kdy to nebude čekat, pokud je váš blízký nebo kamarád spíše introvert a necítí se příliš komfortně na velkých oslavách, můžete pozvat pouze vaše nejbližší kamarády a oslavit to společně v pokornějším stylu, volba je jenom na vás a na tom, jak moc dobře znáte vaše blízké. Bez čeho se ale malá ani velká oslava neobejde jsou rozhodně květiny, které vytvoří nádhernou slavnostní atmosféru, která vnese do situace pocit výjimečnosti a exkluzivity.

Výběr květin k padesátým narozeninám - je důležité vybírat moudře a měly by vždy sympatizovat a vycházet z osobnosti a stylu příjemce. I přesto, že se v dnešní době genderové stereotypy stávají spíše minulostí, většina lidí bude mít svou oblíbenou barvu nebo dokonce druh květiny. Pokud si i přes ta léta nejste jistí jejich vkusem, vždy můžete zvolit neutrální a jednoduché aranžmá, jako jsou jemné bílé a krémové odstíny a taky tradiční květy, se kterými nikdy neuděláte chybu.

 

Jaké květiny vybrat?

Jako první je vždy vhodné zhodnotit měsíc, ve kterém oslavenec slaví narozeniny a jeho sezónu. Jiná nabídka čerstvých květin, zejména z finančního hlediska, bude pravděpodobně v prosinci a jiná v červenci. Zároveň je také dobré zvážit oblíbený květ a barvu. Pokud i přes tyto nápovědy si nevíte rady, přichází na řadu osobnost. Vytvořit ideální květinové aranžmá, které bude v souladu s vkusem vašeho oslavence opravdu není jen tak a chce to trochu popřemýšlet. Pokud miluje barvy a je od přírody aktivní, živý a plný energie, měli byste zvážit zářivé barevné kombinace, při kterých se nemusíte bát experimentovat. Naopak pro klidnější jedince, kteří preferují spíše tradičnější a neextravagantní varianty, zvolte kytici v jemných pastelových barvách. A právě dnes si ukážeme několik oblíbených narozeninových květů, pro inspiraci.

 

Červené růže

Mnoho lidí se červené růže spojí nejčastěji s romantikou a romantickými událostmi. Ovšem červené růže jsou taktéž skvělým darem k 50. narozeninám. A to platí zejména pro rudé růže, které jsou symbolem univerzální lásky, mezi kterou spadá nejen láska mezi partnery, ale také mateřská láska, sesterská láska nebo manželská. To z červených růží děla všestranný dárek k 50. narozeninám, který dokáže rozjasnit a povzbudit každou oslavu.

 

Růžové růže

Růžové růže představují pocity vděčnosti a uznání. Pokud chcete věnovat růžové růže, věnujte je rozhodně osobě, které si ve svém životě vážíte a která je pro vás inspirací v určitých směrech.

 

Žluté růže

Žluté růže jsou nejčastěji spojovány s kamarádstvím, ovšem žluté růže můžete věnovat komukoliv! Třeba vaší mamince! Žlutá je symbolem radosti a rozkoše a posiluje tak věčné přátelské pouto. A to díky darování žlutých růží můžete posilnit i vy přímo s hlavní dámou ve vašem životě, kterou není nikdo jiný, než vaše máma.

 

Modré orchideje

V dřívějších dobách byla tmavě modrá orchidej využívaná k vyjadřování pocitů síly a stejný význam ji zůstal i do dnešního dne. Jsou také symbolem míru a vnitřního klidu, proto můžete tmavě modré orchideje věnovat lidem, kterým byste k 50. narozeninám popřáli hlavně hodně zdraví a síly do následujících let, ale také jako velké uznání všeho, co za svůj život dokázali.

 

Žluté a červené karafiáty

Karafiáty jsou symbolem čisté lásky, štěstí a radosti, proto krásná kytice plná žlutých a červených karafiátů bude nádherně vyjadřovat pocity štěstí a radosti, což z ní dělá ideální dárek pro neopakovatelnou příležitost, jako je oslava 50. narozenin! Navíc jsou také vhodnou volbou pro celkovou výzdobu místa, ve kterém se bude celá oslava konat. Karafiáty mají skvělé vlastnosti a jsou to vděčné květy.

 

Padesáté narozeniny jsou významnou příležitostí v našich životech a proto nákup ideálních květin může být často těžkým rozhodnutím. Naštěstí jsou tu ale květy, které vyhovují všem vkusům a stylům, a kterými zkrátka neurazíte! A padesáté narozeniny jsou rozhodně událostí, která si květiny zaslouží!

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

RONDA

RONDA

VILI

VILI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TANA

TANA

RUDY

RUDY

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

RORY

RORY

ILIANA

ILIANA

AGNES

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

DAFNE

ADEL

ADEL

AMANDA

AMANDA

DIANA

DIANA

DOLORES

DOLORES

DONNA

DONNA

BABEL

BABEL

DOROTA

DOROTA

BARBARA

BARBARA

ELISE

ELISE

ELOIS

ELOIS

LEONA

LEONA

NIKOLETA

NIKOLETA

BELINDA

BELINDA

GISEL

GISEL

KELLY

KELLY

KRISTINA

KRISTINA

KARMEN

KARMEN

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

VINSY

VINSY

SET ŽÍHANÉ RŮŽE

SET ŽÍHANÉ RŮŽE

SET ŽLUTÉ RŮŽE

SET ŽLUTÉ RŮŽE

SET BÍLÉ RŮŽE

SET BÍLÉ RŮŽE

SET ORANŽOVÉ RŮŽE

SET ORANŽOVÉ RŮŽE

SET VANDA

SET VANDA

SET KARIN

SET KARIN

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Sedm tipů pro ekologičtější svatební květiny

Sedm tipů pro ekologičtější svatební květiny

Jak více ekologicky využít svatební květiny

 

Svatební květinový průmysl je po celém světě velkým byznysem. Jenom v USA se běžně za jeden rok jedná o částku kolem 7 miliard dolarů, což znamená, že svatební květiny jsou neodmyslitelným svatebním prvkem. Bohužel, samotný ekonomický rozsah tohoto odvětví znamená, že ne všechny svatební květiny lze pěstovat, získávat a sbírat udržitelným způsobem. Pro ty, kteří se více zajímají o životní prostředí, však stále existuje spousta ekologicky šetrných možností.

Kdykoliv je to alespoň trochu možné, vždy hledáme ekologičtější řešení, zejména pokud jde o květiny pro události, jako jsou svatby. Pokud tedy chcete snížit svou ekologickou stopu při výběru a nákupu svatebních květin, zde je našich sedm tipů pro udržitelnější svatební květiny.

 

Číst celé
Ochrana rostlin před mrazem: Jak bezpečně chránit rostliny před mrazem

Ochrana rostlin před mrazem: Jak bezpečně chránit rostliny před mrazem

Jak ochránit rostliny v zimě

Většina zahradníků volí na svou zahradu květiny, keře a stromy, které na jejich zahradě můžou bez problémů přežít v běžném počasí. Ovšem s globálním oteplování a neustále většími teplotními extrémy, se může zdát výběr jednotlivých rostlin složitější, než kdy býval. Co však proto může zahradník udělat, když je počasí jiné než typické? Nečekané mrazy mohou krajinu a zahradu zdevastovat. Zároveň ale můžou zahrádkáře přimět k zamyšlení, jak rostliny ochránit před mrazem, ještě předtím než udeří. To se dostáváme k zásadní otázce, a to jaký je nejlepší způsob jak ochránit rostliny před mrazem? Na tuto otázku a mnohem víc si odpovíme právě v dnešním článku. Tak jdeme rovnou na to!

Číst celé
Co dělat s pohřebními květinami po pohřbu?

Co dělat s pohřebními květinami po pohřbu?

Jak využít pohřební květiny

V dnešním článku vám přinášíme několik smysluplných nápadů, jak znovu použít, darovat a zvěčnit pohřební květiny Květiny nás doprovázejí téměř u všech slavnostních okamžiků života – a to ať už při narození, na svatbě, výročí, narozeninách, promoci, nástupu do nového zaměstnání nebo odchodu ze starého. Samozřejmě se také objevují i na poslední oslavě konce života, tedy na pohřbu, kde jsou doslova nepostradatelnou součástí.

 

Číst celé