Pět tipů pro správný výběr květinového kurýra

5 faktorů, které je třeba vzít v úvahu při volbě květinového kurýra

Květiny miluje téměř každý. A to nejen pro jejich krásu a vůni, ale také pro jejich jedinečné vyjádření pocitů, emocí a zpráv. I v historii byly květiny přirozenou součástí tradičních kultur a hrály důležitou roli v nejrůznějších mýtech, legendách, náboženství, ale také pohádkách a písních. Květiny patří také mezi oblíbené formy k projevu lásky a dalších hlubších citů. Spolu s rostoucím trendem květin, nových způsobů aranžmá a dekorací se rozvíjí také nové způsoby prodeje květin. V poslední době roste obliba zejména online květinářství, neboli rozvozu květin pomocí kurýrů přímo před vaše dveře. Na tomto způsobu je kouzelný zejména moment překvapení. Asi nikdo z nás nečeká, že nám jen tak u dveří zazvoní kurýr s kyticí v náruči.

 

Květinový kurýři jsou stále oblíbenější a podle statistik až 89 % žen uvedlo, že se při věnování květin cítí výjimečně. Nezáleží na tom, zda se jedná o obyčejnou jarní kytici tulipánů, romantické aranžmá růží, kytici inspirovanou podzimem nebo různorodé aranžmá plné nejrůznějších květin. Dodávka každé květině dodá požadovanou výjimečnost. Pokud stále váháte nad tím, zda zvolit kurýra a nejste si zcela jistí, v dnešním článku vám poradíme, které věci je dobré před volbou kurýra zvážit a co si pohlídat.

                                                                                                                                     

1.    Cena


Nebudeme lhát, při výběru správného květinového aranžmá, cena vždy hraje výraznou roli a je brána v úvahu. U online květinářství máte jednu obrovskou výhodu při srovnání. Není nic jednoduššího, než porovnat nabídky online květinářství! Stačí si najít různé webové stránky s online doručováním květin, najít konkrétní kytici, kterou chcete objednat - ať už je to kytice růží, svatební kytice, nebo narozeninové aranžmá a porovnat. Díky tomu můžete snadno vyselektovat předražené nabídky květinářství a vybrat si přesně podle vašeho gusta! Ovšem nezapomeňte mimo cenu zkontrolovat také kvalitu květin a skryté poplatky, které se mohou nastřádat v procesu objednávky. Zjistěte si, zda má dané online květinářství doručení do vámi vybrané lokality zdarma nebo za poplatek, zda se neplatí extra přirážka za doručení ve vámi vybranou hodinu nebo do vámi zvolené lokality, všechny tyto drobné věci ne nutné brát v úvahu! Taktéž je dobré si předem zjistit možné způsoby platby a případné zálohy. Jakmile srovnáte všechny zmíněné aspekty, určitě najdete jasného vítěze!

 

2.    Recenze od zákazníků

Každý servis, bez ohledu jestli potřebujete vyměnit pneumatiku, zařídit catering na oslavu narozenin nebo zaslat květiny má na internetu recenze od zákazníků. Recenze jsou skvělým pomocníkem, pokud se rozhodujete mezi několika podniky a zkušenosti předešlých zákaníků mohou velmi usnadnit rozhodování, jakou společnost ve výsledku zvolit. Všechny recenze by ovšem měly pocházet od opravdových zákazníků, nikoli od smyšlených uživatelů. S trochou kritického myšlení ale dokážete velmi snadno odhalit i nekalé recenzující, což udělá ještě jasnější obrázek o společnosti. Pokud stojíte na druhé straně lávky a naopak spravujete e-shop s květinami, asi tušíte, jak důležité je vaše zákazníky hýčkat. Recenze znamenají pro dnešní internetové obchodníky opravdu hodně, proto je důležité s nimi umět pracovat a v případě negativních recenzí umět se zákazníky správně komunikovat a zjistit, co bylo na službě špatně. Před každým nákupem na internetu zkuste najít recenze od skutečných uživatelů na vámi zvolené služby a porovnat, jak si na tom stojí s konkurencí. Pokud v recenzích zaznamenáte neustále opakující se problém, měli byste zbystřit. Například tento přístup pro vás může znamenat určitý varovný signal.

 

3.    Možnosti platby

Pro některé možná banalita, pro druhé důležitá podmínka. Troufáme si říct, že možnost způsobů platby opravdu masivně rozrůstá, ovšem i různorodost v možnostech platby může hrát opravdu důležitou roli. Někteří z nás preferují tradičnější metody jako je zaslání peněz na bankovní účet, což se ale může například u rozdílných bank protáhnout na delší dobu, narozdíl od okažité platby online kartou. Platby kartou online vám umožní spojit se s obchodníkem ihned a peníze zaslat v moment objednávky. Jedná se pravděpodobně o nejrychlejší možnost platby, kterou v dnešní době volí většina zákazníků. Existují další moderní způsoby plateb jako je QR kód, který má velkou výhodu zejména v eliminaci chyb při přepisování nebo metodou PayPal, která je opět založena na rychlosti a výhodná zejména pro zahraniční platby. Je jen na vás pro jakou metodu se rozhodnete a která je vám nejbližší, vždy je ale dobré si předem zjistit jaké možnosti jsou v nabídce.

 

4.    Zkontrolujte možnost kompenzace

Nikdo z nás nechce přivolávat špatné věci, ale všichni moc dobře víme, jak snadno se můžou věci pokazit. Ať už je to nechtěné poškození květinového aranžmá při přepravě, nečekané prodloužení doručovací doby v závislosti na dopravních podmínkách nebo jakákoliv další nevyzpytatelná nepříjemnost. I s těmito problémy by měla každá květinová služba počítat a dobře se na jejich řešení připravit. Na webových stránkách každého online květinářství byste měli mít možnost najít kompenzační politiku, která vám, jako zákazníkovi předá do ruky práva, díky kterým bude vždy vaše objednávka pojištěna. Proto se nemusíte bát, že předání kytice ve stavu, který rozhodně neodpovídá slibovanému zůstane bez řešení nebo jakékoliv kompenzace.

 

5.    Zvažte vaši lokalitu

Občas informace, které na vás jako první vyskočí ihned v úvodu mohou být zcela odlišné od toho, co společnost opravdu dělá. I když mnozí slibují doručení kdykoliv a kamkoliv, je dobré se držet pravidla dvakrát měř, jednou řež a předem si zjistit zda opravdu doručí na vámi požadovanou adresu. Mnohé společnosti samozřejmě doručí kamkoliv, ovšem už nezmíní, kolik si budete muset připlatit. Stejně tak to funguje i s doručovací časem. Pokud si přejete doručit v konkrétní hodinu mezi tradiční pracovní dobu od 9 ráno do 5 večer, možná i zde na vás můžou čekat skryté poplatky.

 

Doufáme, že vám náš dnešní článek pomůže usnadnit výběr správné květinové doručovací služby a nenecháte se nachytat výhodnými nabídkami od neférových společností, kterých je na internetu mraky. Stejně jako u dalšího zboží, tak i u květin se držte pravila důvěřuj, ale prověřuj. A raději si všechny důležíté informace a hlavně vaše požadavky zkontrolujte předtím, než kliknete na tlačítko objednat. Ušetříte tím pravděpodobně nejen mnoho peněz, ale také stresu a nepříjemných situací.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

TINSY

TINSY

ZARA

ZARA

RISA

RISA

AGATA

AGATA

DOMINIKA

DOMINIKA

ESTERKA

ESTERKA

HANNAH

HANNAH

BONDY

BONDY
Neprodejné

GERBERY

GERBERY

RINDA

RINDA

ALEXA

ALEXA

KENDYS

KENDYS

KATRIN

KATRIN

HERMIONA

HERMIONA

ORANGE

ORANGE

FRÍDA

FRÍDA

PERL

PERL

DOLY

DOLY

GERBERA

GERBERA

KOLORINA

KOLORINA

KRASOMILA

KRASOMILA

SIDI

SIDI

ORANGINAS

ORANGINAS

ELZA

ELZA

LEJLA

LEJLA

LISA

LISA

ANETA

ANETA

BELA

BELA

CAROLINE

CAROLINE

JOLANA

JOLANA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé