Poděkování kyticí

Řekněte své děkuji květinou

Darování květin, je skvělým způsobem jak vyjádřit své uznání a říci děkuji. Je hned několik důvodů, kdy darovat kytku jako uznání a poděkování na které mnozí zapomínají. Pokud navíc doplníte kytici krátkým psaníčkem, můžete si být jistí, že květina jistě splní svůj význam. Dnešní článek vám pomůže najít perfektní kombinaci květin pro situace, které si zaslouží děkovné gesta jak vaším přátelům, rodičům nebo také učitelům či poděkování za podporu v nelehkých situacích.

 

Poděkování kamarádům

Kamarádi jsou nedílnou součástí našich životů a proto si zaslouží naše díky.

Díky za to, že při nás stojí i v těch nejdůležitějších životních situacích.

Díky za to, že jim můžeme zavolat o půlnoci a oni nás bez připomínek vyslechnou.

Díky za to, že právě oni nás přijímají přesně takové jací jsme, mají nás rádi se všemi chybami, náladami a i přesto, že často nemáme zrovna svůj den.

Díky za skvělé vzpomínky, které bez bez nich nikdy nemohly vzniknout a časem si vždy uvědomíme, že právě vzpomínky jsou to nejcennější, co si z každého opravdového přátelství odnášíme.

 

A jakými květinami vyjádřit děkuji právě našim přátelům? V tento moment je dobré zvolit květy symbolizující přátelství. Mezi ně bezpochyby patří žluté růže, kosatce, slunečnice, ale také chryzantémy. Chybu rozhodně neuděláte ani při volbě oblíbené květiny vašeho kamaráda či kamarádky, naopak tím tento vzácný okamžik uděláte ještě výjimečnější.

 

Poděkování rodičům

Naši rodiče jsou v našich životech opravdu jedinečné osoby, proto si také zaslouží vyjádření našeho díky hned v několika situacích. V našich životech jsou bez váhání jedni z nejdůležitějších, kteří nás formují od úplného začátku a proto je vhodné ocenit jejich úsilí, lásku a čas, který nám doposud věnovali. Můžete poděkovat hned  za několik činů, které pro vás za svůj život udělali.

Díky za život, který jste mi dali.
Díky za nezapomenutelné dětství plné lásky, vzpomínek a nezapomenutelných zážitků, které si do dospělosti odnáším.
Díky za skvělý vzor do mého budoucího života v roli rodiče.

Díky za veškerou lásku a pomoc, kterou jste mi věnovali v nelehkých chvílích.

Díky za rady do života, které jsem možná v danou chvíli neocenil, ale s odstupem času si uvědomuji jak jsou pro mě nyní významné.

 

Pro vaše rodiče je vhodné zvolit květy, které symbolizují rodinu a rodinné vztahy. Mezi takové patří například kopretiny, petrklíče a nebo nádherné tygří lilie. Právě tyto druhy jsou skvělým poděkováním pro vaše rodiče.

 

Poděkování učitelům

Učitelé stejně tak jako naši kamarádi a rodiče hrají významnou roli v našich životech. Už od útlého dětství s námi prochází životem a tráví s námi podstatnou část našich životů. Učitelé nás mohou inspirovat, probouzet v nás naši zvědavost a inteligenci. Proto právě i oni si zaslouží naše uznání a děkuji. Vaše poděkování může vypadat následovně.

Díky za vhled do života, který jsem díky vašim hodinám získal.

Díky za kvalitní přípravu, která mě připravila nejen do dalších ročníků, ale také do osobního života.

Díky za disciplínu a píly, kterou jste v nás pomohl/pomohla probudit.

Díky za krásná školní léta, na které budeme všichni ještě dlouho rádi vzpomínat.

Díky za neustálou podporu a povzbuzení v nelehkých chvílích.

 

Škála květin, kterými učitelům nejlépe vyjádříte vaši vděčnost, je opravdu široká. Ale například purpurové kosatce jsou symbolem moudrosti a právě díky tomu, vám dokážou pomoci vyjádřit vaši myšlenku poděkování o něco hlouběji. Chybu ale neuděláte ani různě barevnými tulipány, orchidejemi nebo například gerberami.

 

Poděkování za podporu

A v neposlední řadě také trochu obecnější poděkování za podporu pro kohokoliv kdo při vás stál a věřil vám, když vám všichni ostatní vaše možná na první pohled šílené a troufalé rozhodnutí vymlouvali. Nebo jen tak pro kohokoliv, ke komu cítíte vděčnost a pokoru. Té je na světě málo a je nesmírně důležité si neustále připomínat že slušné chování a ocenění je základ spokojeného a úspěšného života.

 

Pro obecnější poděkování je zde na výběr také mnoho různorodých a krásných květin, můžete zvolit například hortenzie, kosatce nebo netradiční hrachor. Ovšem pro obecnější poděkování funguje naprosto každá květina, která už svým způsobem přináší vděčnost.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ZITA

ZITA

TINSY

TINSY

SUNNYS

SUNNYS

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

VENDY

VENDY

RONDA

RONDA

ZILI

ZILI

VIOLETA

VIOLETA

VINSI

VINSI

VINI

VINI

VILI

VILI

TRUDY

TRUDY

TANA

TANA

RORY

RORY

RISA

RISA

LARA

LARA

IRINA

IRINA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

DAFNE

ADEL

ADEL

DARLA

DARLA

AMANDA

AMANDA

DONNA

DONNA

BABEL

BABEL

BARBARA

BARBARA

CLOE

CLOE

ELISE

ELISE

CINDY

CINDY

ELOIS

ELOIS

LEONA

LEONA

NIKOLETA

NIKOLETA

MONIKA

MONIKA

KLAUDIE

KLAUDIE

BIBIANA

BIBIANA

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé