Proč je dobré posílat květiny k výročí

Posíláte květiny k výročí?

 

Být ve vztahu je tvrdá práce a už jenom to může být dobrý důvod, proč stojí za to výročí oslavit. Vy a váš partner, ať už spolu chodíte, nebo už jste váš vztah posunuli dál a vzali se, jste toho za ta léta určitě hodně prožili a připomenutí milníku ve vašem vztahu by mělo být výjimečnou událostí, kterou je rozhodně dobré oslavit! Nemusí to být hned pozvánka do nejdražší restaurace široko daleko, naopak jednou z nejjednodušších věcí, kterou můžete udělat, je poslat květiny k výročí. Proč je dobré něco takového udělat? To si připomeneme v dnešním článku!

 

Dáte najevo, že nezapomínáte

Dáte tím svému partnerovi najevo, že skutečně máte tento speciální den ve vaší paměti. Zaslání kytice k výročí na pracoviště vaší drahé polovičky jí připomíná, že jste na tento důležitý milník ve vašem vztahu nezapomněli. Bude mít z tohoto gesta radost vzhledem k tomu, že den v kanceláři může být hektický a stresující. Jak krásné tedy bude mít překvapení v podobě kytice květin od osoby, kterou miluje? O to víc, pokud vyberete druh květin, které má dotyčná ráda.

 

V jednoduchosti je klíč

Je to jednoduché, a přesto pozorné. Myšlenka posílání květin má za sebou už poměrně dlouhou historii. Již velmi dlouho je zvykem, že si páry dávají k výročí květiny. I když tato myšlenka není úplně nová, pokračování v ní dodnes zůstává jednou z nejjednodušších, ale zároveň nejpromyšlenějších věcí, které může partner pro svou drahou polovičku udělat.

 

Romantika na prvním místě

Vnáší to do tohoto speciálního dne ještě více romantiky. Oslava výročí je velká věc a zaslání kytice květin je jedním ze způsobů, jak zahájit sérii romantických gest. Dát své drahé polovičce kytici, když je v práci, ji ujistí, že na ni myslíte, i když jste od sebe. Když se na konci dne konečně sejdete, můžete jim dopřát další výjimečné věci, například večeři v restauraci, o které jste vždycky mluvili, že do ní půjdete.

 

Kytice jako vhodný start

Pro některé páry je darování květin jen začátkem oslavy výročí. To, co obvykle následuje, může být jednoduchá, ale romantická večeře, sledování nového filmu v kině nebo dokonce víkendový výlet na místo, kam jste se dlouho těšili.

 

Vzdálenost není překážkou

Darování květin se netýká jen párů, které žijí ve stejném městě nebo blízko sebe. Páry, které žijí odděleně - ať už na různých kontinentech, v různých státech nebo městech - považují zasílání kytic za jednoduchý způsob, jak ujistit své partnery o své lásce a oddanosti. Žít odděleně je dost těžké a strávit zvláštní milník ve vztahu daleko od sebe je ještě těžší. Krása posílání spočívá v tom, že je to poměrně snadné a ukazuje to, že na ně stále myslíte, i když vás dělí kilometry nebo oceány.

 

Žádná instantní radost

Na květinách je samozřejmě nejlepší fakt, že se nejedná o jednorázovou radost, naopak jejich krása a dokonalá vůně dokáže dělat radost ještě dlouho po jejich obdržení. Jakmile je květina umístěna do vázy, během minuty dokáže rozzářit váš prostor o zcela novou energii. Květiny jsou v tomto případě skutečné kouzelnice a už jenom kvůli tomu bychom jejich dlouhotrvající radostný potenciál měli zvážit!

 

Ať už jste teprve ve fázi randění, nebo jste již manželé, poslat partnerovi květinovou výzdobu u příležitosti milníku ve vašem vztahu je ohleduplné a milé zároveň. Ano, podstatou toho, že jste spolu, nejsou jen květiny, které člověk dostane, když přijdou výročí nebo zvláštní příležitosti, ale není také nic špatného na tom, když své náklonnosti projevíte tím, že své drahé polovičce pošlete květiny.

 

Nezapomeňte se podívat na naši kompletní nabídku květin k výročí, které jsou k dispozici se standardním doručením kdekoli po České republice! Navíc myslíme i ty, kteří na výročí z různých důvodů zapomněli a vzpomněli si v právě v onen den. Naši kurýři jsou schopni doručit vaše květiny i v řádu hodin! Nebojte, nenecháme vás na holičkách a vaše výročí jsme schopni zachránit. Pokud vás tedy v blízké době čeká výročí, neváhejte a naplánujte doručení květin ještě dnes!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

RONY

RONY

ZITA

ZITA

TINSY

TINSY

SUNNYS

SUNNYS

ŽANETA

ŽANETA

ZOE

ZOE

VENDY

VENDY

ZARA

ZARA

VIOLETA

VIOLETA

VINSI

VINSI

VINI

VINI

TRUDY

TRUDY

TONI

TONI

TINA

TINA

RISA

RISA

JULIANA

JULIANA

IRINA

IRINA

ILIANA

ILIANA

ADRIANA

ADRIANA

AGATA

AGATA

AGNES

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

DARLA

DARLA

DOLORES

DOLORES

DOMINIKA

DOMINIKA

BARBARA

BARBARA

CLOE

CLOE

CINDY

CINDY

ELOIS

ELOIS

LEONA

LEONA

NIKOLETA

NIKOLETA

MONIKA

MONIKA

KLAUDIE

KLAUDIE

BIBIANA

BIBIANA

ESTERKA

ESTERKA

KRISTINA

KRISTINA

MAGDALENA

MAGDALENA

VINSY

VINSY

SET ŽANETA

SET ŽANETA

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Jak pěstovat, usušit a následně použít v kuchyni voňavé oregáno

Pěstování a další využití oregána

Oregáno patří rozhodně k nejpoužívanějším a nejuznávanějším bylinkám, které se u vás v kuchyni mohou objevit. Minimálně pro Italy představuje oregáno téměř národní bylinku! No vážně, dokážete si představit pizzový základ bez oregana? My rozhodně ne! Oregáno má také mnoho výhod, velmi snadno se pěstuje a dodává nezaměnitelnou chuť každému pokrmu. Je skvělé jak jako čerstvá bylinka, tak i ve své sušené formě, ve kterého můžete dlouho skladovat a mít ho pravidelně po ruce v kuchyni kdykoliv bude třeba. Pojďte se společně v dnešním článku dozvědět něco více o této kouzelné bylince, která doslova dokáže vyzdvihnut každé, nejen italské jídlo.

Číst celé
Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Zimní květiny: Jak překonat zimní chmury pomocí květin

Jak na zimní chmury pomocí květin

Od řezaných květin až po květiny v květináči. V našem seriálu, který se věnuje různorodým druhům květin se dozvíte vše od tipů pro péči o čerstvé květiny až po symboliku a význam květin. V dnešním článku si prozradíme, proč zimní květiny pomáhají povzbudit naši morálku a motivaci zkrášlit domov během pochmurnějších kalendářních měsíců.

 

Číst celé
Květiny a jejich jedinečné vůně

Květiny a jejich jedinečné vůně

Jaké jsou vůně jednotlivých květin

Objevte tajemství ukrývající se za květinovou vůní. Mnoho květin je uznáváno pouze pro jejich krásu což je obrovská škoda, jelikož jejich potenciál sahá mnohem dál. Například leckdy vůně dokáže porazit samotnou krásu květin. Představte si, že vám někdo zaváže oči a nechá vás přičichnout k různým květinám. Byli byste schopni identifikovat některé známé květinové vůně nebo byste se cítili skutečně ztraceni? V dnešním článku vám představíme květiny, které jsou známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou vůni, která je působivým indikátorem, který by vás mohl zaujmout. Nahlédneme jak na tradiční květiny, které všichni známe, ale zmíníme také další druhy, které tolik známé nejsou.

Číst celé