Rozvoz dárků s kyticí

Když přijdete vybírat narozeninový dárek do květinářství, většinou vás nadchnou řezané květiny, které si nakonec stejně odnesete uvázané v krásné narozeninové kytici. Jenže v květinářství najdete mnohem více, než jenom řezanky, které jsou sice krásné, ale nejsou jedinou krásou v té místnosti. Ke kytici si můžete vybrat i spoustu dárků a nechat si je třeba s kytici doručit na Vámi určené místo a konkrétní osobě.

Řezané květiny s překvapením - dokonalý dárek

Kromě květiny vás však nadchne například víno, které se v poslední době také velice často v květinářstvích prodává společně s čokoládou. Je to proto, abyste nemuseli chodit do dalšího obchodu. Zkrátka koupíte celý dárek na jednom místě. Jestli však budete chtít spojit řezané květiny, víno a čokoládu dohromady, teprve pak vznikne něco naprosto ojedinělého, co se jen tak nevidí. Pro inspiraci můžete nahlédnout do sekce "dárkové sety" kde jsou právě tyto kombinace již hotové.

Jedná se o vkusnou dekoraci, kterou vám na vaše přání v květinářství vyrobí. Jistě znáte například dnes velice populární boxy plné květin nebo třeba na Valentýna často nacházíte velké dózy do tvaru srdce, které jsou vystlány živými poupaty růží. To jsou vážně originální dárky, které potěší stejně (možná trochu více) než pouze uvázaná kytice. Navíc takové dekorace si můžete sestavit z květin podle vašeho gusta a do cenové hladiny, kterou jste ochotni za dekoraci zaplatit.

dárky kurýrem?

Nejčastěji si zákazníci chtějí nechat vyrobit dekoraci, která je nějak hezky nadekorována s vínem. Velice krásně vypadá třeba víno v kombinaci s hezkou kyticí. Nebo dárkové kazety kde jsou volná místa vyplněna květinami – hlavně gerberami nebo také velice často jednotlivými květy chryzantémy (díky tomu, že má chryzantéma na jednom stonku několik květů, zaplatíte méně). Vše je podloženo listy aspidistry a elegantně doladěno pomocí perliček či pírek. Zkuste třeba někdy poslat dárky kurýrem, uvidíte jaký má toto překvapení efekt.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

FRESIE

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

QUEEN

ŽANETA

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

RUDY

GOGI

BABY

ZITA

RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ + MERCI

ELISE

RŮŽE A SLUNEČNICE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

DAFNE

TANA

VINSY

ALICE

ALICE
oblíbené

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

FREZIE + SANTINY

KYTICE EUSTOMY

KOTI

KLAUDIE

DOMINIKA

BARBARA

JULIANA

SUNNYS

ALISA

PERL

FREZI

FREZIE + EUSTOMA

HERMIONA

SET ŽÍHANÉ RŮŽE

TONI

TINSY

RONY

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Smuteční květiny

Smuteční květiny

Smuteční květiny na rozloučenou

Předtím, než se vydáte do květinářství obstarat smuteční kytici nebo výzdobu, zamyslete se na chvíli nad tím, co chcete, aby Vaše květina vlastně vyjadřovala.

 

Když vybíráte květiny, tak kompozice, kterou zvolíte, by měla ideálně sdělovat stejný příběh jako byl Váš vztah s dotyčnou osobou. Byl zesnulý Vaše životní láska? Blízký nebo vzdálený příbuzný? Drahý přítel?

 

Toto vše by měla darovaná kytice odrážet a my Vám s tím pomůžeme.

Číst celé
Význam slunečnic

Význam slunečnic

Blíží se léto! Věnujte SLUNEČNICI

Sluníčko se objevuje na obloze čím dál častěji, dny se prodlužují a my konečně odkládáme postupně vrstvy oděvu, protože teplota venkovního vzduchu příjemně roste. Léto je tady! A jedno z typických znázornění image léta je po celém světě spojen s kvetoucí slunečnicí.

Zlatožlutý úsměv slunečnice je zaručený způsob, jak někomu, kdo slunečnici uvidí či obdrží, rozjasnit den. Tak neváhejte a darujte toto léto slunečnice pro radost.

Číst celé
Jedlé květiny

Jedlé květiny

Máte chuť na květiny, doslova k jídlu?

V kuchyni využíváme spoustu rostlin. Ať už je to nám známá zelenina, různé části rostlin a bylin přidávaných do salátů či pomazánek nebo ve formě olejů a octů. Jaké květiny, které známe ze zahrady nebo vázy se mohou objevit na našem jídelním stole, si povíme níže.

Číst celé