Růže z lásky

Šest fází lásky s růžemi

Růže, neexistuje snad jiná květina, která by více symbolizovala lásku než jsou růže. Ať už v dávných dobách, nebo dnes, symbol růže jako nejromantičtější květiny co můžete kdy darovat se nezměnil. Není divu, že během jednoho jediného dne se ve světě prodá více než 110 milionů růží. Ačkoliv vyjádření našich pocitů může mít u každého z nás zcela jinou formu, následujících šest fází lásky zažívá každý z nás, i když většina nepřekoná pomyslnou druhou etapu. Ale pro ty, komu se to podařilo patří obrovský palec nahoru!

 

První fáze - uznání

Ať už toužíte po lásce nebo ne, první fáze vždy začíná přitažlivostí a zájmem. U mužů je tato fáze snadno odhalitelná, kdy vás v baru nebo na společenské akci magnetizují svým pohledem, jelikož je žena s největší pravděpodobností něčím zaujala. Zatímco ženy se bez problémů dokážou zamilovat hned od prvního dne, pro muže je fyzický vzhled rozhodujícím, nikoli však jediným faktorem. Ideálním způsobem jak dát druhé polovičce vědět, že jste v jeho zájmu je věnováním kytice žlutých růží. Žluté růže symbolizují přátelství, znamenají však také uznání a rozhodně jsou ideálním způsobem jak prolomit ledy a navázat hlubší kontakt.

 

Druhá fáze - atraktivní hra

Přiznejme si nevyslovenou, ale všem jasnou pravdu - během jednoho dne, dokáže muže zaujmout hned několik žen. Muži se tak snaží upoutat pozornost po celou dobu, i když konkrétními ženami nemusí být být pobláznění. Nicméně ani bez této fáze se neobejde začátek každého vztahu a začíná zde takzvaná randící hra. Bílé růže jsou tradičně spojovány s novými začátky a pokud vás právě v této fázi čeká vaše první rande, hned po výběru ideální restaurace je vhodné se zaměřit na květiny! A právě bílé růže jsou ideální pro tuto novou příležitost.

 

Třetí fáze - opravdová atraktivita

Zásadní a rozhodující fáze. Pokud uspějete v atraktivní hře, přichází fáze první opravdového zájmu. Nemusíte se ani příliš snažit, naopak tato fáze by měla vyplynout samovolně. Využíváte svých šancí ve svůj prospěch, prvním randem to neskončilo a váš potenciální vztah začíná získávat ten správný směr. Je čas na růžové růže! Růžové růže obdivují věčnou krásu, kultivovanost a milost, darováním kytice růžových růží říkáte, že se velmi ceníte v jaké společnosti můžete být.

 

Čtvrtá fáze - Potvrzení

 Ani v této fázi se ještě nedá mluvit o opravdové lásce, jediné po čem toužíte je předvést druhé polovičce váš potenciál. Plánujete společný čas, nakupujete dárky.. Nejedná o opravdovou lásku, ale je to přesně ta fáze, do které se povědomě toužíte dostat. Pro tuto fázi jsou ideální volbou tmavě růžové růže, které vám pomohou odhalit vaši hlubokou náklonnost. Tmavě růžová barva je směs milosti a elegance, kterou můžete sdělit to, co ještě nebylo řečeno nahlas.

 

Pátá fáze - Křižovatka

Doteď jste se snažili získat zájem a srdce druhého, ovšem nikdy jste nepřemýšleli nad tím, zda je to skutečně ten člověk, kterému se chcete plně odevzdat. Je to trochu sobecký tah, ale nutný pro odhalení opravdového odevzdání se druhému. Aktuálně se nacházíte na křižovatce, kde netušíte zda jste přátelé, nebo pár. V takové situaci jsou vhodné oranžové růže. Oranžová je totiž barva, která vznikne po smíchání žluté a červené. Pokud žluté růže znamenají přátelství a červené růže naopak vášeň a lásku, neexistuje snad jiná barva, která by v aktuální fázi a vaše pocity popsala lépe.

 

Šestá fáze - Jste připraveni milovat

Zjistili jste, že jste narazili na osobu, která se vám nejen opravdu líbí, ale dokážete si s ní představit žít plnohodnotný život a milovat ji. V této fázi je tedy čas na rudě červené růže, které jsou symbolem bezpodmínečné lásky a oddanosti. Jsou ideální formou jak říci miluji tě a chci s tebou být.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

RONDA

RONDA

VILI

VILI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TANA

TANA

RUDY

RUDY

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

RORY

RORY

ILIANA

ILIANA

AGNES

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

DAFNE

ADEL

ADEL

AMANDA

AMANDA

DIANA

DIANA

DOLORES

DOLORES

DONNA

DONNA

BABEL

BABEL

DOROTA

DOROTA

BARBARA

BARBARA

ELISE

ELISE

ELOIS

ELOIS

LEONA

LEONA

NIKOLETA

NIKOLETA

BELINDA

BELINDA

GISEL

GISEL

KELLY

KELLY

KRISTINA

KRISTINA

KARMEN

KARMEN

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

VINSY

VINSY

SET ŽÍHANÉ RŮŽE

SET ŽÍHANÉ RŮŽE

SET ŽLUTÉ RŮŽE

SET ŽLUTÉ RŮŽE

SET BÍLÉ RŮŽE

SET BÍLÉ RŮŽE

SET ORANŽOVÉ RŮŽE

SET ORANŽOVÉ RŮŽE

SET VANDA

SET VANDA

SET KARIN

SET KARIN

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Rozdíly mezi odrůdami svátečních kaktusů

Rozdíly mezi odrůdami svátečních kaktusů

Jaké jsou odrůdy schlumberger

V období zimních svátků je k dispozici spousta svátečních rostlin, které se objevují právě v toto období. Nejčastěji se můžete se setkat s oblíbenými vánočními hvězdami, amarylkami, symbolickým jmelím. A samozřejmě také s nádhernými svátečními kaktusy. Bez ohledu na konkrétní přezdívku nebo název, možná budete překvapeni, že ne všechno je jeden vánoční kaktus, ale že i mezi těmito rostlinami existují skutečné rozdíly, o kterých jste možná dodnes neměli ani tušení. Jsou vánoční kaktusy a tajemný název Schlumbergera truncata nebo Schlumbergera bridgesii skutečně to stejné? Prozradíme vám, že patří do stejného rodu, ale jsou to dva zcela různé druhy. A abychom neopomenuli ještě jeden, významný sváteční kaktus, kterým je taktéž oblíbený velikonoční kaktus, i ten je zase úplně jiný druh. Pojďte společně s námi v dnešním článku odhalit, jak rozpoznat vánoční kaktus, rozdíl mezi Schlumbergerou truncata a bridgesi, velikonočním kaktusem a zjistit jejich mírně odlišné potřeby pro správnou péči. 

Číst celé
Vánoční trendy v dekoru pro rok 2021

Vánoční trendy v dekoru pro rok 2021

Jaké jsou letos trendy vánoční výzdoby

Ačkoliv je teprve listopad a do skutečných Vánoc zbývá spoustu času, s přípravou na výzdobu není nikdy brzy. Naopak, čím dříve začnete, tím déle si budete moci užívat dokonalou vánoční atmosféru u vás doma, která často se štědrým dnem upadá. V dnešním článku se budeme věnovat předpovědi vánočních trendů pro Vánoce 2021!  Podělíme se o to, jaké květinové motivy, dekorační triky a DIY vychytávky budou letos v kurzu a zároveň díky kterým bude váš domov vypadat krásně. Právě v čase Vánoc, je důležité dbát na interiér a jeho výzdobu. Přes sváteční dny trávíme v našich domovech skutečně hodně času a proto je důležité, abychom se v nich cítili co nejlépe a nejútulněji.

Číst celé
Sedm nejčastějších chyb při pěstování chryzantém

Sedm nejčastějších chyb při pěstování chryzantém

Jak nechybovat při pěstování chryzantém

 

V dnešním článku se zaměříme hned na několik nešvarů při pěstování chryzantém, čeho se při jejich pěstování vyvarovat, aby vydržely co nejdéle a měly co nejkrásnější květy. To všechno a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Na podzim se všude možně kolem nás objevují nádherné chryzantémy v odstínech červené, žluté, oranžové, fialové, bílé barvě a v mnoha dalších. Rádi je používáme na podzimní výzdobu na verandě dokonale si rozumí například s kukuřičnými stonky, tykvemi a dýněmi. Poté, co květy definitivně odkvetou, se je často snažíme vysadit na zahradě, protože většina květin jsou trvalky, které jsou schopny přežít zimu. Možná se vám ale stalo, že do následujícího jara jsou rostliny obvykle zredukovány na trsy mrtvých stonků. Ve skutečnosti pěstování zahradních chryzantém je poměrně snadné. Pokud navíc budete znát následující časté chyby, kterých je dobré se vyvarovat, můžete si být jistí, že se vašim chryzantémám bude jen dařit.

Číst celé