Růže z lásky

Šest fází lásky s růžemi

Růže, neexistuje snad jiná květina, která by více symbolizovala lásku než jsou růže. Ať už v dávných dobách, nebo dnes, symbol růže jako nejromantičtější květiny co můžete kdy darovat se nezměnil. Není divu, že během jednoho jediného dne se ve světě prodá více než 110 milionů růží. Ačkoliv vyjádření našich pocitů může mít u každého z nás zcela jinou formu, následujících šest fází lásky zažívá každý z nás, i když většina nepřekoná pomyslnou druhou etapu. Ale pro ty, komu se to podařilo patří obrovský palec nahoru!

 

První fáze - uznání

Ať už toužíte po lásce nebo ne, první fáze vždy začíná přitažlivostí a zájmem. U mužů je tato fáze snadno odhalitelná, kdy vás v baru nebo na společenské akci magnetizují svým pohledem, jelikož je žena s největší pravděpodobností něčím zaujala. Zatímco ženy se bez problémů dokážou zamilovat hned od prvního dne, pro muže je fyzický vzhled rozhodujícím, nikoli však jediným faktorem. Ideálním způsobem jak dát druhé polovičce vědět, že jste v jeho zájmu je věnováním kytice žlutých růží. Žluté růže symbolizují přátelství, znamenají však také uznání a rozhodně jsou ideálním způsobem jak prolomit ledy a navázat hlubší kontakt.

 

Druhá fáze - atraktivní hra

Přiznejme si nevyslovenou, ale všem jasnou pravdu - během jednoho dne, dokáže muže zaujmout hned několik žen. Muži se tak snaží upoutat pozornost po celou dobu, i když konkrétními ženami nemusí být být pobláznění. Nicméně ani bez této fáze se neobejde začátek každého vztahu a začíná zde takzvaná randící hra. Bílé růže jsou tradičně spojovány s novými začátky a pokud vás právě v této fázi čeká vaše první rande, hned po výběru ideální restaurace je vhodné se zaměřit na květiny! A právě bílé růže jsou ideální pro tuto novou příležitost.

 

Třetí fáze - opravdová atraktivita

Zásadní a rozhodující fáze. Pokud uspějete v atraktivní hře, přichází fáze první opravdového zájmu. Nemusíte se ani příliš snažit, naopak tato fáze by měla vyplynout samovolně. Využíváte svých šancí ve svůj prospěch, prvním randem to neskončilo a váš potenciální vztah začíná získávat ten správný směr. Je čas na růžové růže! Růžové růže obdivují věčnou krásu, kultivovanost a milost, darováním kytice růžových růží říkáte, že se velmi ceníte v jaké společnosti můžete být.

 

Čtvrtá fáze - Potvrzení

 Ani v této fázi se ještě nedá mluvit o opravdové lásce, jediné po čem toužíte je předvést druhé polovičce váš potenciál. Plánujete společný čas, nakupujete dárky.. Nejedná o opravdovou lásku, ale je to přesně ta fáze, do které se povědomě toužíte dostat. Pro tuto fázi jsou ideální volbou tmavě růžové růže, které vám pomohou odhalit vaši hlubokou náklonnost. Tmavě růžová barva je směs milosti a elegance, kterou můžete sdělit to, co ještě nebylo řečeno nahlas.

 

Pátá fáze - Křižovatka

Doteď jste se snažili získat zájem a srdce druhého, ovšem nikdy jste nepřemýšleli nad tím, zda je to skutečně ten člověk, kterému se chcete plně odevzdat. Je to trochu sobecký tah, ale nutný pro odhalení opravdového odevzdání se druhému. Aktuálně se nacházíte na křižovatce, kde netušíte zda jste přátelé, nebo pár. V takové situaci jsou vhodné oranžové růže. Oranžová je totiž barva, která vznikne po smíchání žluté a červené. Pokud žluté růže znamenají přátelství a červené růže naopak vášeň a lásku, neexistuje snad jiná barva, která by v aktuální fázi a vaše pocity popsala lépe.

 

Šestá fáze - Jste připraveni milovat

Zjistili jste, že jste narazili na osobu, která se vám nejen opravdu líbí, ale dokážete si s ní představit žít plnohodnotný život a milovat ji. V této fázi je tedy čas na rudě červené růže, které jsou symbolem bezpodmínečné lásky a oddanosti. Jsou ideální formou jak říci miluji tě a chci s tebou být.

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

RONDA

VILI

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

TANA

RUDY

REDS

REDS
ks ? 0 Kč

RORY

ILIANA

AGNES

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

ALICE

ALICE
oblíbené

DAFNE

ADEL

AMANDA

DIANA

DOLORES

DONNA

BABEL

DOROTA

BARBARA

ELISE

ELOIS

LEONA

NIKOLETA

BELINDA

GISEL

KELLY

KRISTINA

KARMEN

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

VINSY

SET ŽÍHANÉ RŮŽE

SET ŽLUTÉ RŮŽE

SET BÍLÉ RŮŽE

SET ORANŽOVÉ RŮŽE

SET VANDA

SET KARIN

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Oranžové růže

Oranžové růže

Symbolika oranžových růží

Tak trochu netradiční, ale krásná zářivá barva oranžových růží má hned na první pohled charakter trochu exkluzivní volbu. Kytice s jemným nádechem barvy ohně, citrusů nebo připomínající zapadající slunce, tohle a mnohem víc dělá z kytice oranžových růží ideální květinu pro prosluněné letní dny. Mandarinkové květy jsou nejen pro svou barvu jedinečné, ale díky svému zářivému vzhledu dokážou přinést pozitivní energii pro každou radostnou příležitost a to nejen během léta. Oranžové růže patří mezi relativně nové druhy  růží a jsou perfektním mixem zároveň klasiky a exotického nádechu, jak někomu rozzářit den.

Číst celé
Květinové festivaly v Evropě

Květinové festivaly v Evropě

Květinové festivaly po Evropě 

V předešlém díle květinových festivalů po Evropě jsme si kromě vyhlášeného nizozemského Keukenhofu, představili také výjimečný květinový festival na Madeiře, britský jarní festival RHS Malvern nebo květinovou výstavu Floralia Brussels v Belgii. Dnes přinášíme další nálož významných evropských květinových festivalů, které by vám rozhodně neměly uniknout!

Číst celé
Kytice 100 růží

Kytice 100 růží

Sto růží

Jedním ze snů každé ženy je rozhodně dostat kytici 100 růží.. Toto gesto jen tak neztratí na své hodnotě a hřát u srdce nás bude vždycky. Stovka růží je už odjakživa symbolem hluboké lásky, a romantiky. Zatímco různě barevné růže mají tendencí mít mírně odlišné významy, například žluté růže symbolizují přátelství, bílé růže jsou spojovány s nevinností a soucitem, tak spojení červených růží a nezaměnitelné romantiky rozhodně stále platí a dlouho platit bude.

Číst celé