Zaslání květin do firmy

Květiny v práci, šéfovi nebo klientovi - vše, co potřebujete vědět

Zaslání kytek vašim blízkým dělá radost nejen samotným příjemcům, ale také odesílatelům! Platí zde dvojí efekt, nejen že obdarovaný má radost, že si na něj někdo vzpomněl, ale také odesílatel má radost, že udělá radost někomu dalšímu. A to je ideální kombinace! Možná už máte nějakou tu praxi v zasílání květin pomocí kurýra vašim blízkým a proto je na čase vyzkoušet něco nového, nemyslíte? Zasílání květin do korporátního a firemního prostředí se může mírně lišit od soukromého zasílání květin a je třeba vzít v úvahu několik dalších faktorů. V dnešním článku si představíme několik důležitých tipů a rad, na které je dobré myslet pokud plánujete poslat kytici do firmy.

 

Květiny pro vaše zaměstnance

Poctivě jste v životě pracovali až jste si splnili sen a založili vlastní firmu, kde pro vás nyní pracují lidé, kterým naprosto důvěřujete a kterých si opravdu vážíte? Možná je na čase jim to dát najevo a udělat jim radost! Zkuste jim zaslat květiny, aby jste jim ukázali, jako moc si jejich práce vážíte a vyjádřete jim podporu touhle cestou. Zároveň jakmile vaši zaměstnanci uvidí, že je jejich práce oceněná i něčím navíc, budou mít mnohem větší motivaci pracovat ještě lépe, než doposud. Mimo to, se ochota a radost pracovat promítne i do zákaznické sféry kde budou vaši zaměstnanci schopni předat pozitivní energii i zákazníkům a celkový servis bude fungovat mnohem lépe, než kdyby se vaši zaměstnanci cítili nedoceněni a jejich práce zbytečná. Je to stejný řetězec jako s našimi náladami. Pokud jsme optimističtí a máme neustále dobrou náladu, předáváme ji do našeho okolí, které se s námi cítí dobře. Pokud ale jsme neustále zamračení, stěžujeme si a svět vidíme jen černě, lidé se s námi pravděpodobně nebudou cítit tak dobře, jako v tom prvním příkladě. A na co je důležité nezapomenout? Pokud se rozhodnete rozeslat kytice vašim zaměstnancům, rozhodně nezapomeňte, že všechny kytice by měly být stejné! Přece nechcete vytvořit dojem jakéhokoliv nezamýšleného zvýhodňování.

 

Květiny pro vašeho šéfa

Při výběru květin, pro vašeho nadřízeného je nutné mít na mysli jednu zásadní věc, a to rozhodně se vyhněte jakýmkoliv romantickým květům, tedy zejména červeným růžím, ale také raději jiným červeným květům, které jsou často spojovány s romantickými událostmi. Pokud vybíráte ty správné květiny pro vašeho nadřízeného, je dobré se řídit podle jeho osobnosti. Vezměte například v potaz oblíbené barvy, které rád nosí a použijte je jako inspiraci. Zároveň můžete také zhodnotit jeho povahu. Má rád minimalistický design? Držte se tedy základních a jednobarevných aranžmá, které neurazí a nebudou mu křičet v jeho kanceláři. Naopak pokud je to vtipálek se smyslem pro humor, zajímavější, exotické druhy nebo dvoubarevné kombinace budou určitě tím správným krokem.

 

Květiny pro klienty

Pokud chcete opravdu udělat dojem na vaše klienty a možná taky trochu posunout vaše obchodování a vzájemné vztahy, kytice je rozhodně správnou volbou! Při výběru správných květin pro vaše klienty se taktéž chcete vyhnout květinám s romantickým a vášnivým podtextem. Další věc, na kterou je také před objednáním dobré myslet a se kterou musíte umět pracovat, je samozřejmě rozpočet. Proto si nejprve udělejte seznam všech klientů, kterým byste rádi zaslali pozornost v podobě květin a stanovte rozpočet, do kterého se musíte vlézt. Poté se můžete s chutí vrhnout do výběru té správné kytice!

 

Příležitosti, kdy zaslat kytici

Mimo výběr těch správných květinových aranžmá je také dobré vědět a zvážit, kdy je zaslání květinového dárku vhodné. Mezi hlavní příležitosti, kdy lidé volí květiny jsou samozřejmě tradičně narozeniny vašich zaměstnanců nebo šéfa, ale také svátky jako jsou Vánoce nebo MDŽ. Pokud jde o kytky pro klienty, můžete jim nabídnout speciální kytici, která podpoří prodej na konci roku. Pokud někdo z vašich kolegů nebo zaměstnanců přivítal nového člena do rodiny během posledních dnů, zaslání květin novým rodičům rozhodně udělá taktéž radost! Proto měsíce ke konci roku jsou ideální dobou, kdy můžete trochu rozmazlit nejen vaše blízké, ale také vaše kolegy, zaměstnance, klienty a šéfa, případně podpořit nějaký ten rozjednaný obchod.

 

Květiny dokážou dělat radost doslova celoročně! Navíc vám pomůžou udržet příjemné a ceněné vztahy s vašimi pracovním partnery a zaměstnanci. Přineste si trochu lidskosti a optimistických vztahů do pracovního prostředí, které vám pomůže udělat z práce mnohem příjemnější a pozitivnější místo, kde se budete ihned cítit lépe a dost možná také pomůže nakopnout váš výkon!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Symbolika květin

Symbolika květin

Oblíbené květiny a jejich významy

Při výběru květin by vás samozřejmě měl zajímat také jejich význam. Pokud chcete věnovat květiny osobě vám blízké, je rozhodně dobré se zamyslet, co daná květina znamená a jaká konkrétní příležitost je vhodná pro volbu právě tohoto druhu. V dnešním článku si představíme několik nejpopulárnějších květinových druhů, se kterými jste se určitě již setkali a dost možná většinu z nich už jednou darovali, nebo dostali. Prozradíme si, co za zprávu konkrétní druh předává a kdy je vhodné zvolit konkrétní druh. Věříme, že díky tomuto krátkému průvodci získáte stručný, ale užitečný přehled, kdy zvolit určitý druh květin. Přiblížíme si konkrétně tři základní situace, romantické, které jsou spojovány se všemi romantickými událostmi, ať už se jedná o svátek svatého Valentýna, výročí vašeho vztahu, nebo například rande v podobě romantické večeře. Další budou květinové druhy pro štěstí. Státnicuje vaše nejbližší kamarádka v blízké době, nebo ji čeká důležitá životní zkouška? Představíme si ideální květiny pro všechny situace, kdy vašim nejbližším chcete popřát pořádnou dávku štěstí. V poslední sekci se zaměříme na pozitivní milníky v našich životech. Ať už je to oslava narozenin, svátku, blahopřání k nové pracovní pozici nebo další životní milníky, které si zaslouží květinovou odměnu.

Číst celé
Příležitost k zaslání květin v USA

Příležitost k zaslání květin v USA

Květiny v USA: Při jakých příležitostech zvolit zaslání květin?

 

Květiny dokážou zpříjemnit každou situaci a příležitost, proto bychom je měli využívat kdykoliv je to možné. Květiny mají skvělou schopnost upoutat lidskou pozornost a vykouzlit úsměv na tváři a to zejména vždy, kdy to nejméně čekáte! Ať už jde o vyznání lásky, projev vděčnosti, ocenění něčí snahy, přivítání nového člověka do rodiny nebo naopak rozloučení se s milovanou osobou, nic jiného než květiny nedokáže vaše pocity vyjádřit lépe. Darování květin se ale v každé kultuře liší a s velkou pravděpodobností bude běžné darovat květiny v České republice u jiné příležitosti, než například v USA. Pokud máte kamarády, blízké nebo rodinu za oceánem, konkrétně tedy v USA, a rádi byste je přes rok překvapili květinou při oslavě některé ze speciálních událostí, bude pro vás dnešní článek jako ulitý! Ale nezoufejte, pokud nemáte nikoho blízkého v USA, můžete se alespoň vzdělat v kulturní oblasti a zjistit, při jakých příležitostech je darování květin v USA běžné. Navíc si přiblížíme i společenský význam a tradici květin, která se taktéž napříč kulturami dost liší. 

 

Číst celé
Jak vyjádřit své city

Jak vyjádřit své city

Kterými květinami vyjádřit, že na ni myslíte?

Mnoho z nás kupuje květiny na základě oblíbené barvy nebo oblíbené květiny příjemce, aniž bychom brali v úvahu faktory, jako je například význam a symbolika. Občas nám ale tato neznalost dokáže pěkně zavařit, zvláště pokud příjemce zná význam jednotlivých květiny a ví, co které květiny znamenají. Největší riziko nastává ve chvíli, kdy posíláme květiny milované osobě, když jí chcete ukázat, jak moc vám na ní záleží a místo květin, které to snadno řeknou za vás zvolíte naopak květiny, které nesou symboliku lítosti, omluvy nebo smutku. Pokud toho dotyčný nebo dotyčná ví o květinách trochu více, může být vašim květinovým gestem ne zcela příjemně překvakvapen. Právě květiny jsou jedny z darů, které jsou plné symboliky. Například růže vám může pomoci vylíčit silné poselství vaší lásky, což všichni tušíme, ale existuje i spoustu dalších květů, které jsou symbolem lásky, vášně a často můžete být až překvapeni, co některé druhy květů v jazyce květin znamenají. Některé z nejběžnějších květin ve skutečnosti symbolizují negativitu, ztrátu blízkého nebo hněv. S ohledem na tuto skutečnost je vždy dobré udělat si alespoň menší průzkum předtím, než vyberete konkrétní květinu a věnujete ji někomu, ke komu cítíte něco více a rádi byste mu připomněli, že vám na něm záleží. V dnešním článku si tedy představíme květiny, které jsou ideální volbou pro vyjádření vašich vášnivých tužeb a citů.

Číst celé