Jak zaplatit doručení květin

1. platba doručení květin kartou online

v případě vytvoření objednávky a jejím potvrzení Vás systém automaticky přesměruje na platební bránu banky kde zadáte potřebné údaje o platební kartě. Po potvrzení platby Vám bude na Vaši emailovou adresu uvedenou v objednávce zaslán email o stavu platby. Tento způsob platby je rychlý a pohodlný. Kytici doručíme ve stejný den kdy provedete objednávku. Při platbě kartou jsou veškeré informace diskrétní, system je zabezpečen bezpečnou platbou přes internet. ( více informací o bezpečné platbě přes internet najdete zde "bezpečná platba" )

Nezdařila-li se platba kartou, jak mám postupovat ?

V případě, že se platba kartou nezdaří, může to být z několika důvodů, problém ovšem většinou není na naší straně s

Vaší platební kartou můžou být následující problémy:

Může být platební systém přetížen, proto někdy stačí vytvořit objednávku ještě jednou.

Karta nemusí být uzpůsobena k platbě přes internet

Platbu kartou může banka vyhodnotit jako nedůvěryhodnou transakci, ale tato varianta se většinou děje u zákazníků žijících mimo ČR, kteří uskutečňují platbu do ČR, proto to banka může zamítnout .

Nedostatek financí na Vašem účtu

 

V případě, že se Vám platba nezdařila z výše uvedených důvodů, není problém provést platbu převodem, na základě platebních údajů, které Vám automaticky byli zaslání do Vašeho emailu a zaslat nám potvrzení o platbě emailem, popřípadě udělat print screan obrazovky monitoru, kde je vidět uskutečněná transakce.Na základě tohoto potvrzení bude Vaše objednávka vyřízena.

 

2. platba doručení květin převodem z účtu na účet

V případě platby převodem Vám budou na emailovou adresu kterou uvedete v objednávce zaslány obratem kompletní údaje k platbě převodem. Jako jediní nepožadujeme mít částku za kytici na účtu před doručením kytice, stačí když nám pošlete potvrzení o platbě z banky na náš email obchod@kytice-expres.cz a na základě tohoto potvrzení kytici doručíme na Vámi požadovanou adresu. Díky tomuto způsobu jsme schopni doručit kytici i ve stejný den kdy provedete objednávku.

 

3. platba doručení květin v hotovosti na náš účet

v případě platby v hotovosti na náš účet si zvolte při tvorbě objednávky způsob platby převodem. Po uzavření objednávky Vám budou na Vaši emailovou adresu zaslány kompletní údaje k platbě. Hotovost můžete složit v kterékoliv pobočce ČSOB. Po složení hotovosti stačí když nás budete kontaktovat na tel +420 777 993 360. Okamžitě platbu zkontrolujeme na našem účtu a poté již nebrání nic v doručení kytice na Vámi uvedenou adresu dle objednávky.

 

4. platba doručení květin fakturou

Platba na fakturu je možná po předchozí domluvě s naším operátorem na telefonu : +420 777 993 360

 

5. platba doručení květin PayPal

Květiny můžete zaplatit přes Váš PayPal účet, veškeré informace pro platbu květin Vám pošleme po uzavření objednávky na Vaši emailovou adresu.