Rozvoz květin Přerov do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 29x
Přerov

Online květinářství Přerov má už několikaletou tradici s portfoliem spokojených zákazníků. Donáška květin Přerov je totiž velmi oblíbenou službou, používanou nejen k obdarování blízkého člověka, ale i k dárkům pro firemní zákazníky a kolegy. Online rozvoz květin vám prostě šetří čas. A čas je v poslední době nedostatkovým zbožím. I z tohoto důvodu vám naše služby poskytujeme každý den v týdnu, v denních i nočních hodinách. Zároveň jsme pro vás roztřídili květiny podle druhů, ceny, barvy i příležitosti, aby se vám lépe vybíralo. Mezi méně tradiční, leč oblíbené objednávky, patří květinové koše. Stejně jako všechny námi dodávané květiny jsou i květinové koše složeny z květin dovážených třikrát v týdnu přímo z holandské květinové burzy, takže k vám, našim zákazníkům, jsou dodány vždy v prvotřídní kvalitě. Velmi oblíbeným je kupříkladu koš bílých růží. Objednávat můžete od malého po extra velký. Zbývá už pouze dodat, že objednávat můžete na telefonním čísle +420 777 993 360 nebo online na www.kytice-expres.cz .

Objednat květinový koš

Nabídka květin Přerov

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

SMILE

ELISE

EUSTY

TINSY

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

ALICE

ALICE
oblíbené

MIX

FREZI

TAMA

FREZIE + SANTINY

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BEST

KVĚTINOVÝ KOŠ NICE

ELIZABET

LENY

HERMIONA

BENIS

MIRIAM

HAPPY

BABEL

FERI

ZILI

ELOIS

FRÍDA

BELINDA

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + PLYŠÁK

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + PLYŠÁK
Růže

GOGI + PLYŠÁK

FRESIE + RAFFAELLO

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + RAFFAELLO

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + RAFFAELLO
Růže

FRESIE + SEKT

SET BÍLÉ RŮŽE

QUEEN + MERCI

BABY + MERCI

SET TINA

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ + MERCI

SET ALEXA

Dárky ke kyticím květiny Přerov

Přerov

Pokud chystáte ještě zajímavější překvapení, než jsou květiny, i v tomto případě vám nabízíme naše služby. V sekci doplňky vybírejte dárky, které můžete přidat k vybrané květinové vazbě. Pokud nemáte čas nebo chuť na vlastní kombinace, postačí rozkliknout dárkové sety Přerov. Zde na vás již čekají barevné kombinace lahodných bonboniér, zajímavých vín a sektů, ale i klasický plyšový medvěd. Květiny expres Přerov vám doručíme v tomto případě i s dárkem opravdu expresně. Do dvou hodin od objednání vám už klepe na dveře náš kurýr. A ptáte se, jakým způsobem můžete platit? V podstatě všemi. Buď hotově při převzetí zásilky, bankovním převodem nebo bezpečnou platební bránou online.

Objednat set bílé růže

Přerov Rozvoz květin Přerov, ČR, Slovensko

Vzhledem k velkému zájmu o naše služby i v zahraničí, otevřeli jsme partnerské pobočky na Slovensku. Zasílání květin Slovensko můžete objednávat na www.kytica-expres.sk , nebo telefonicky na čísle + 421 907 325 767. Stejně jako při objednávání kytic v Čechách, i na našem slovenském čísle je vám k dispozici operátor 7 dní v týdnu, 24 hodin denně a kvalita našich služeb je stejně profesionální, jako v Čechách. Pokud byste potřebovali dodat smuteční kytici mimo město, kde bydlíte, opět můžete využít našich služeb. Smuteční vazby doručíme na Slovensko, do Přerova, do Brna, prostě do všech měst v Čechách i na Slovensku. Objednat si můžete i stuhu s vlastním textem, takže pokud vám povinnosti nedovolí rozloučení na pohřbu, můžeme vašim jménem dodat na požadované místo pohřbu nebo kremace smuteční věnec nebo květinovou vazbu.

Objednat smuteční kytici Slovensko