Rozvoz květin Přerov do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 22x
Přerov

Online květinářství Přerov má už několikaletou tradici s portfoliem spokojených zákazníků. Donáška květin Přerov je totiž velmi oblíbenou službou, používanou nejen k obdarování blízkého člověka, ale i k dárkům pro firemní zákazníky a kolegy. Online rozvoz květin vám prostě šetří čas. A čas je v poslední době nedostatkovým zbožím. I z tohoto důvodu vám naše služby poskytujeme každý den v týdnu, v denních i nočních hodinách. Zároveň jsme pro vás roztřídili květiny podle druhů, ceny, barvy i příležitosti, aby se vám lépe vybíralo. Mezi méně tradiční, leč oblíbené objednávky, patří květinové koše. Stejně jako všechny námi dodávané květiny jsou i květinové koše složeny z květin dovážených třikrát v týdnu přímo z holandské květinové burzy, takže k vám, našim zákazníkům, jsou dodány vždy v prvotřídní kvalitě. Velmi oblíbeným je kupříkladu koš bílých růží. Objednávat můžete od malého po extra velký. Zbývá už pouze dodat, že objednávat můžete na telefonním čísle +420 777 993 360 nebo online na www.kytice-expres.cz .

Objednat květinový koš

Nabídka květin Přerov

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

REBECA

SMILE

ELISE

EUSTY

TINSY

RŮŽE A SLUNEČNICE

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

TUTI

LISA

ALICE

ALICE
oblíbené

AMALKA

MIX

FREZI

SLUNEČNICE 1

TAMA

PERL

FREZIE + SANTINY

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

MONIKA

BONDY

HANNAH

TONI

ZLATA

BABEL

IRINA

QUEEN + MERCI

DAFNE + PLYŠÁK

BABY + SEKT

SET VANDA

SET KARIN

RŮŽE A SLUNEČNICE + RAFFAELLO

FRESIE + MERCI

SET KATRIN

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ + MERCI

DAFNE + RAFFAELLO

PERL + SEKT

BABY + RAFFAELLO

Dárky ke kyticím květiny Přerov

Přerov

Pokud chystáte ještě zajímavější překvapení, než jsou květiny, i v tomto případě vám nabízíme naše služby. V sekci doplňky vybírejte dárky, které můžete přidat k vybrané květinové vazbě. Pokud nemáte čas nebo chuť na vlastní kombinace, postačí rozkliknout dárkové sety Přerov. Zde na vás již čekají barevné kombinace lahodných bonboniér, zajímavých vín a sektů, ale i klasický plyšový medvěd. Květiny expres Přerov vám doručíme v tomto případě i s dárkem opravdu expresně. Do dvou hodin od objednání vám už klepe na dveře náš kurýr. A ptáte se, jakým způsobem můžete platit? V podstatě všemi. Buď hotově při převzetí zásilky, bankovním převodem nebo bezpečnou platební bránou online.

Objednat set bílé růže

Přerov Rozvoz květin Přerov, ČR, Slovensko

Vzhledem k velkému zájmu o naše služby i v zahraničí, otevřeli jsme partnerské pobočky na Slovensku. Zasílání květin Slovensko můžete objednávat na www.kytica-expres.sk , nebo telefonicky na čísle + 421 907 325 767. Stejně jako při objednávání kytic v Čechách, i na našem slovenském čísle je vám k dispozici operátor 7 dní v týdnu, 24 hodin denně a kvalita našich služeb je stejně profesionální, jako v Čechách. Pokud byste potřebovali dodat smuteční kytici mimo město, kde bydlíte, opět můžete využít našich služeb. Smuteční vazby doručíme na Slovensko, do Přerova, do Brna, prostě do všech měst v Čechách i na Slovensku. Objednat si můžete i stuhu s vlastním textem, takže pokud vám povinnosti nedovolí rozloučení na pohřbu, můžeme vašim jménem dodat na požadované místo pohřbu nebo kremace smuteční věnec nebo květinovou vazbu.

Objednat smuteční kytici Slovensko