Rozvoz květin Ústí nad Labem do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 54x
Ústí nad Labem

Vyzkoušeli jste již doručování květin Ústí nad Labem? Donáška květin v Ústí nad Labem vás totiž překvapí svou rychlostí, doručujeme květiny do dvou hodin od objednání, ať již proběhne online nebo telefonicky. K své objednávce můžete nechat přiložit i drobný nebo větší dárek. Za pozornost stojí mimo jiných květin kytice Frída, složená z irisů a gerber, zářící modro bíle. Na našich webových stránkách www.kytice-expres.cz můžete vybírat jak podle druhů květin, tak i podle příležitostí. Tyto jsme pro vás rozdělili do kategorií obvyklých, jako jsou z lásky, gratulace, narozeniny, výročí, ale můžete též vybírat v sekci poděkování, omluvenka nebo pokud se trápíte, jaká květina je vhodná pro muže, i pro ně zde máme samostatnou kategorii. A nevyhovuje-li vám ani jedna z kategorií a chcete objednat dovoz květin v Ústí nad Labem bez zvláštního důvodu, tak vám poslouží sekce „jen tak“.

Nabídka květin Ústí nad Labem

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

SMILE

ELISE

EUSTY

TINSY

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

ALICE

ALICE
oblíbené

MIX

FREZI

TAMA

FREZIE + SANTINY

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BEST

KVĚTINOVÝ KOŠ NICE

ELIZABET

LENY

HERMIONA

BENIS

DARLA

LIEN

DARIA

VILI

SENDIS

RISA

KRISTINA

SET ZILI

GOGI + SEKT

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ + MERCI

FRESIE + SEKT

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + PLYŠÁK

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + PLYŠÁK
Růže

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ + RAFFAELLO

FRESIE + PLYŠÁK

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ + SEKT

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + RAFFAELLO

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + RAFFAELLO
Růže

SET HERMIONA

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ + SEKT

Dárky ke kyticím květiny Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

Hledáte-li pro někoho dárek, zasílání květin Ústí nad Labem je zde právě pro vás. Vybírejte ať již z dárkových setů, kde najdete již zkombinované dárky s kytkami, nebo si vyberte kombinaci vlastní! Květinářství online Ústí nad Labem vám zajistí doručení květin i dárkem až do domu. Vybrat si můžete tradiční bonboniéru, víno nebo sekt, ale i roztomilého plyšového medvěda. Ba co víc, pokud se nemůžete rozhodnout, zda víno nebo bonboniéru, pošlete s kyticí obojí! Platit můžete jak bankovním převodem, tak i online skrz platební bránu. Preferujete-li platbu v hotovosti, i ta je možná při převzetí květin.

Jako příklad je zde pro zlepšení nálady set Rosana, se kterým provoní byt či kancelář růže, chryzantémy, santiny a karafiáty, oko potěší medvídek a chuťové pohárky zas Toffifee.

SET ROSANA

Ústí nad Labem Rozvoz květin Ústí nad Labem, ČR, Slovensko

Květinářství Kytice expres má již i svého prvního slovenského brášku. Naleznete jej na www.kytica-expres.sk a setkáte se zde se stejně širokým sortimentem, jako v Čechách. Online květiny Slovensko funguje již po celém území sousedního státu. Platit můžete, stejně jako u nás, hotově, kartou nebo převodem z účtu a stejně tak objednávky dárků jsou k dispozici 24 hodin denně, jako tomu je při zasílání květin v České republice.

Jsme jediní, kdo doručí květiny po celé Slovenské republice za jednotnou cenu. Operátor pro Slovensko je vám k dispozici na čísle +421 907 325 767.