Rozvoz květin Ústí nad Labem do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 36x
Ústí nad Labem

Vyzkoušeli jste již doručování květin Ústí nad Labem? Donáška květin v Ústí nad Labem vás totiž překvapí svou rychlostí, doručujeme květiny do dvou hodin od objednání, ať již proběhne online nebo telefonicky. K své objednávce můžete nechat přiložit i drobný nebo větší dárek. Za pozornost stojí mimo jiných květin kytice Frída, složená z irisů a gerber, zářící modro bíle. Na našich webových stránkách www.kytice-expres.cz můžete vybírat jak podle druhů květin, tak i podle příležitostí. Tyto jsme pro vás rozdělili do kategorií obvyklých, jako jsou z lásky, gratulace, narozeniny, výročí, ale můžete též vybírat v sekci poděkování, omluvenka nebo pokud se trápíte, jaká květina je vhodná pro muže, i pro ně zde máme samostatnou kategorii. A nevyhovuje-li vám ani jedna z kategorií a chcete objednat dovoz květin v Ústí nad Labem bez zvláštního důvodu, tak vám poslouží sekce „jen tak“.

Nabídka květin Ústí nad Labem

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

REBECA

SMILE

ELISE

EUSTY

TINSY

RŮŽE A SLUNEČNICE

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

TUTI

LISA

ALICE

ALICE
oblíbené

AMALKA

MIX

FREZI

SLUNEČNICE 1

TAMA

PERL

FREZIE + SANTINY

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

ANETA

HAPPY

LINSY

RUDY

TONI

RISA

ZILI

CINDY

BABY + SEKT

SET KARIN

SET KATRIN

SET TINSY

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ + MERCI

PERL + MERCI

BABY + MERCI

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + MERCI

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + MERCI
Růže

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ + MERCI

SET VANDA

RŮŽE A SLUNEČNICE + RAFFAELLO

BABY + PLYŠÁK

Dárky ke kyticím květiny Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

Hledáte-li pro někoho dárek, zasílání květin Ústí nad Labem je zde právě pro vás. Vybírejte ať již z dárkových setů, kde najdete již zkombinované dárky s kytkami, nebo si vyberte kombinaci vlastní! Květinářství online Ústí nad Labem vám zajistí doručení květin i dárkem až do domu. Vybrat si můžete tradiční bonboniéru, víno nebo sekt, ale i roztomilého plyšového medvěda. Ba co víc, pokud se nemůžete rozhodnout, zda víno nebo bonboniéru, pošlete s kyticí obojí! Platit můžete jak bankovním převodem, tak i online skrz platební bránu. Preferujete-li platbu v hotovosti, i ta je možná při převzetí květin.

Jako příklad je zde pro zlepšení nálady set Rosana, se kterým provoní byt či kancelář růže, chryzantémy, santiny a karafiáty, oko potěší medvídek a chuťové pohárky zas Toffifee.

SET ROSANA

Ústí nad Labem Rozvoz květin Ústí nad Labem, ČR, Slovensko

Květinářství Kytice expres má již i svého prvního slovenského brášku. Naleznete jej na www.kytica-expres.sk a setkáte se zde se stejně širokým sortimentem, jako v Čechách. Online květiny Slovensko funguje již po celém území sousedního státu. Platit můžete, stejně jako u nás, hotově, kartou nebo převodem z účtu a stejně tak objednávky dárků jsou k dispozici 24 hodin denně, jako tomu je při zasílání květin v České republice.

Jsme jediní, kdo doručí květiny po celé Slovenské republice za jednotnou cenu. Operátor pro Slovensko je vám k dispozici na čísle +421 907 325 767.