Rozvoz květin Zlín do 90 minut ❀

0 1 2 3 4
Hodnoceno 23x
Rozvoz
květin
Zlín

Jste z města Zlín a chcete si objednat donášku květin Zlín? Nebo jste naopak z jiného města a trápí vás, jak zajistit doručení květin do města Zlín? Kytice expres vám zajistí nejen čerstvé květiny, které dovážíme až třikrát v týdnu z květinové burzy v Holandsku, ale doručíme i váš vzkaz, který přiložíme na lísteček spolu s kyticí. Chcete ještě větší potěšení, než je obrovská kytice květin? V tom případě pro vás máme i dárkové sety. Jinak květiny si můžete objednat buď podle Vám zvoleného počtu, nebo již připravené malé, střední a velké kytice. Doručování květin si můžete objednat jak online na www.kytice-expres.cz , tak telefonicky u našeho operátora na čísle +420 777 993 360, který je pro vás připraven nepřetržitě kdykoli. Ve dne, v noci, o víkendech i o svátcích.

A trápí – li vás omezený rozpočet, nemusíte rozklinkávat každou již připravenou kytici zvlášť. Postačí, když si vyberete v levém panelu řazení dle ceny. Vybírat ale nemusíte pouze podle ceny, ale i podle barvy, druhu, nebo příležitosti.

květinové koše

Nabídka květin Zlín

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ

KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ

SLOŽTE SI KYTICI RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE
Růže
ks ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
ks ? 0 Kč

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ

ČERVENÉ RŮŽE + 1 BÍLÁ
ks ? 0 Kč

ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE
ks ? 0 Kč

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ

BÍLÉ RŮŽE + 1 ČERVENÁ
Růže
ks ? 0 Kč

ALISA

MIX BAREVNÝCH TULIPÁNŮ

BABY

FRESIE

QUEEN

VANDA

VANDA
NEJLEPŠÍ

MADLA

REBECA

SMILE

SVĚŽÍ MIX

SVĚŽÍ MIX
jarní

ELISE

EUSTY

TINSY

VINSY

BEST

KOTI

ALEXIS

ALEXIS
oblíbené

SIDI

ORANGINAS

COJIN

LEONA

GOGI

LISA

ALICE

ALICE
oblíbené

TUTA

MIX

FREZI

TAMA

TULIPÁNY + FREZIE

FREZIE + SANTINY

SPRING

SPRING
jarní

HAPPYS

ŽANETA

KYTICE EUSTOMY

DAFNE

KVĚTINOVÝ JARNÍ KOŠ

SABRINA

BELA

LAZY

DOLY

ESTER

SULY

SENDIS

RŮŽENKA

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + PLYŠÁK

ČERVENÉ + ŽLUTÉ RŮŽE + PLYŠÁK
Růže

SET KATRIN

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ + SEKT

SET ZOE

FRESIE + PLYŠÁK

GOGI + MERCI

QUEEN + PLYŠÁK

SET ŽLUTÉ RŮŽE

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ + MERCI

MIX TULIPÁNŮ + MERCI 250g

SVĚŽÍ MIX + RAFFAELLO 150g

Dárky ke kyticím květiny Zlín

Zlín

Jak jsme již zmínili, připravené pro vás máme i dárkové sety. Dovoz květin můžete objednat spolu s přidáním malého či většího dárku. Kombinovat můžete různé druhy bonboniér, přidat víno, ale i plyšovou hračku. Květinářství online Zlín pro vás připravuje mimo jiné i květinové koše, které poslouží buď jako krásná dekorace do bytu, kanceláře nebo prodejny, ale i jako originální dárek. Platit můžete jak kartou přes platební bránu, tak převodem z účtu nebo hotově při převzetí květin.

Pokud vás potkala smutná událost a potřebujete objednat smuteční vazbu či věnec, jsme pro vás také k dispozici. Doručíme vaši objednávku do dvou hodin kamkoli, i na hřbitov.

Smuteční květiny

Zlín Rozvoz květin Zlín, ČR, Slovensko

Zaujaly vás bílé růže a chcete je doručit třeba do Prešova? Odjela vaše milovaná do Tater a vy ji chcete potěšit a neopustit republiku? Je zde pro vás naše partnerská společnost www.kytica-expres.sk . Zasílání květin již není naší doménou jen v České republice, ale i na Slovensku. Pokud nemáte k dispozici internet, můžete pro Slovensko objednávat na čísle + 421 907 325 767, kde je vám k dispozici náš operátor, stejně jako v České republice, 24 hodin denně.

objednávky pro Slovensko