Dovoz květin v době pandemie

Kytice kurýrem v době pandemické

V dnešní nekontaktní době, kdy se snažíme zejména pro své zdraví a pro zdraví našich nejbližších eliminovat nenutné kontakty s ostatními na co nejnižší možnou variantu přichází květinový kurýr o to víc vhod. Pokud jste se mu do dnešního dne vyhýbali například z důvodu nedůvěry, nebo ve vás vzbuzuje pocit přílišné pohodlnosti, věřte že se není za co stydět! Naopak obdarovaný bude nadšen, vy si ušetříte spoustu času a pro dnešní dobu neexistuje bezpečnější a ideálnější řešení. Jarní oslavenci byli ochuzeni o oslavy už minulý rok, kdy poprvé udeřila karanténa. Potěšte je na tyto narozeniny květinou od kurýra, která jim udělá tyto stereotypní dny o něco zajímavější. A nemusí jít nutně pouze o oslavence, radost květinovým kurýrem můžete udělat opravdu komukoli.

 

 

Bezpečná volba

Jak jsme zmínili již v úvodu, jedná se opravdu o bezpečnou variantu jak omezit vaše kontakty na minimum, ale přitom vyjádřit vaše pocity sounáležitosti. Naši kurýři dodržují všechna bezpečnostní a hygienická opatření, které jsou nařízená vládou. Dvoumetrové rozestupy, roušky a minimální kontakt se zákazníkem. Na všechna pravidla dbají s nejvyšší opatrností a precizností, proto nemusíte mít strach, že by některá z nich nebyla dodržena. Navíc zejména vy si tím ušetříte nejen cestu do města, návštěvu květinářství ale také následnou cestu za příjemcem. Pokud se navíc jedná o rizikovou skupinu seniorů, budete mít dobrý pocit, že děláte radost opravdu s rozmyslem. Navíc, už někdy dostala vaše babička kytici kurýrem?

 

Široký výběr odkudkoliv

Že u vás na vesnici, ve městě nebo v okresu není květinářství, které by splnilo vaše představy o ideální kytici? Preferujete určitý styl květinových aranžmá, které bohužel v květinářství ve vašem okolí nenajdete? To už není žádný problém. Díky květinářství online můžete vybírat ze širokého sortimentu bez nutnosti kamkoliv cestovat nebo se omezovat na jedno nebo dvě květinářství. Široký výběr všech druhů květin na které si jen vzpomenete a dost možná taky, které jste dosud ani neznali. Jedná se pouze jednou z výhod spojená s květinovým kurýrem.

 

Doručení kamkoliv

S aktuálními opatřeními byste se jenom stěží vydali za rodinou na druhou stranu republiky. Pro naše kurýry však není problém doručit květinu do vámi vybraného města ještě dnes! Naše pobočky a kurýry máme rozesety doslova po celé republice, a také na Slovensku. Vyberte si lokalitu, sdělte nám konkrétní adresu pro doručení a kytice už může být na cestě. Na vás je pouze ta příjemnější část spojena s výběrem kytice přesně podle vašeho gusta.

 

Poměr cena kvalita

U nás v Kytice expres se můžete spolehnout na kvalitu našich květin. Můžete si vybírat z opravdu širokého sortimentu květin, které jsou dováženy přímo z Holandské květinové burzy, která je známkou opravdové kvality. Kvalita je u nás na prvním místě a proto také dbáme na co nejšetrnější přepravu každé jedné kytice.

 

Vyřízeno za pár minut

Rychlost vyřízení objednávky je v porovnání s nákupem kytice v kamenném květinářství taktéž nesrovnatelná. Jediným úskalím pro vás může být pouze široký výběr. Věříme, že jakmile vám ale padne do oka konkrétní kytice, není nad čím přemýšlet a stačí už jen kliknout na tlačítko objednat. Dále stačí zvolit vámi preferovanou formu platby, ať už to bude nejrychlejší varianta online kartou, nebo raději volíte platbu na účet, fakturou nebo paypal, všechny možnosti které nabízíme najdete konkrétněji popsané v sekci Informace. U jednotlivých plateb je nutné počítat s různou délkou doby, kdy jsou peníze připsány na účet a kytice může být odeslána.

 

Recenze zákazníků vždy po ruce

Nemusíte se bát, že kupujete zajíce v pytli. Naopak se můžete velmi snadno a rychle dočíst o spokojenosti předešlých zákazníků, kteří mají zkušenosti s nákupem. V sekci Recenze od zákazníků najdete spoustu upřímných hodnocení od předešlých zákazníků. Jejich zkušenost s nákupem květin online vám tak může pomoci zvolit nejen správného květinového kurýra, ale také vám pomůže se ujistit, že se rozhodně nejedná o žádný podvod. Každý zákazník získá po nákupu květin možnost sdílet svou vlastní zkušenost a recenzi s ostatními, Díky těmto řízením se tak snadněji budoucí zákazníci mohou rozhodnout jaké online květinářství zvolí.

 

A co vy a vaše zkušenosti s online doručováním květin? Už jste využili tuto kurýrní službu nebo nadále váháte? Věříme, že vás naše výhody z nákupu květin online přimějí alespoň zvážit všechna pro a proti, které v aktuální situaci kurýrní služby nabízí.

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ VINSY

KVĚTINOVÝ KOŠ VINSY

KVĚTINOVÝ KOŠ HANDI

KVĚTINOVÝ KOŠ HANDI

KVĚTINOVÝ KOŠ TAMA

KVĚTINOVÝ KOŠ TAMA

KVĚTINOVÝ KOŠ FREZI

KVĚTINOVÝ KOŠ FREZI

KVĚTINOVÝ KOŠ SUNNYS

KVĚTINOVÝ KOŠ SUNNYS

KVĚTINOVÝ KOŠ ORANGINAS

KVĚTINOVÝ KOŠ ORANGINAS

KVĚTINOVÝ KOŠ DAFNE

KVĚTINOVÝ KOŠ DAFNE

KVĚTINOVÝ KOŠ SIDI

KVĚTINOVÝ KOŠ SIDI

KVĚTINOVÝ KOŠ BESTE

KVĚTINOVÝ KOŠ BESTE

KVĚTINOVÝ KOŠ QUEEN

KVĚTINOVÝ KOŠ QUEEN

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽE A SLUNEČNICE

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽE A SLUNEČNICE
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ BABY

KVĚTINOVÝ KOŠ BABY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMALIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMALIA

KVĚTINOVÝ KOŠ CARMEN

KVĚTINOVÝ KOŠ CARMEN

KVĚTINOVÝ KOŠ GOGI

KVĚTINOVÝ KOŠ GOGI

KVĚTINOVÝ KOŠ TEA

KVĚTINOVÝ KOŠ TEA
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ MOLLY

KVĚTINOVÝ KOŠ MOLLY
Neprodejné

KVĚTINOVÝ KOŠ NATALI

KVĚTINOVÝ KOŠ NATALI

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Nápadité dárky pro milovníky květin - 1. díl

Nápadité dárky pro milovníky květin - 1. díl

Originální dárky pro milovníky květin - 1. díl

 

Hledáte zábavné nápady na dárky pro milovníky květin? To jste tu dneska správně.

V dnešním článku najdete hned několik zajímavých nápadů na dárky pro květinové milovníky a zahradníky, které si budou moct užít v průběhu dalšího roku dosyta. A pokud hledáte nápady na dárky pro zahrádkáře nebo pro sebe, určitě zde bude plno inspirace i pro vás. Navíc můžete nenápadně poslat tento článek vašim nejbližším a dát jim drobnou nápovědu. Každý z nás v tomto období přemýšlí, jak letos potěšit své blízké a inspirace není nikdy dost, tak jdeme rovnou na to!

Číst celé
Rozdíly mezi odrůdami svátečních kaktusů

Rozdíly mezi odrůdami svátečních kaktusů

Jaké jsou odrůdy schlumberger

V období zimních svátků je k dispozici spousta svátečních rostlin, které se objevují právě v toto období. Nejčastěji se můžete se setkat s oblíbenými vánočními hvězdami, amarylkami, symbolickým jmelím. A samozřejmě také s nádhernými svátečními kaktusy. Bez ohledu na konkrétní přezdívku nebo název, možná budete překvapeni, že ne všechno je jeden vánoční kaktus, ale že i mezi těmito rostlinami existují skutečné rozdíly, o kterých jste možná dodnes neměli ani tušení. Jsou vánoční kaktusy a tajemný název Schlumbergera truncata nebo Schlumbergera bridgesii skutečně to stejné? Prozradíme vám, že patří do stejného rodu, ale jsou to dva zcela různé druhy. A abychom neopomenuli ještě jeden, významný sváteční kaktus, kterým je taktéž oblíbený velikonoční kaktus, i ten je zase úplně jiný druh. Pojďte společně s námi v dnešním článku odhalit, jak rozpoznat vánoční kaktus, rozdíl mezi Schlumbergerou truncata a bridgesi, velikonočním kaktusem a zjistit jejich mírně odlišné potřeby pro správnou péči. 

Číst celé
Vánoční trendy v dekoru pro rok 2021

Vánoční trendy v dekoru pro rok 2021

Jaké jsou letos trendy vánoční výzdoby

Ačkoliv je teprve listopad a do skutečných Vánoc zbývá spoustu času, s přípravou na výzdobu není nikdy brzy. Naopak, čím dříve začnete, tím déle si budete moci užívat dokonalou vánoční atmosféru u vás doma, která často se štědrým dnem upadá. V dnešním článku se budeme věnovat předpovědi vánočních trendů pro Vánoce 2021!  Podělíme se o to, jaké květinové motivy, dekorační triky a DIY vychytávky budou letos v kurzu a zároveň díky kterým bude váš domov vypadat krásně. Právě v čase Vánoc, je důležité dbát na interiér a jeho výzdobu. Přes sváteční dny trávíme v našich domovech skutečně hodně času a proto je důležité, abychom se v nich cítili co nejlépe a nejútulněji.

Číst celé