Dovoz květin v době pandemie

Kytice kurýrem v době pandemické

V dnešní nekontaktní době, kdy se snažíme zejména pro své zdraví a pro zdraví našich nejbližších eliminovat nenutné kontakty s ostatními na co nejnižší možnou variantu přichází květinový kurýr o to víc vhod. Pokud jste se mu do dnešního dne vyhýbali například z důvodu nedůvěry, nebo ve vás vzbuzuje pocit přílišné pohodlnosti, věřte že se není za co stydět! Naopak obdarovaný bude nadšen, vy si ušetříte spoustu času a pro dnešní dobu neexistuje bezpečnější a ideálnější řešení. Jarní oslavenci byli ochuzeni o oslavy už minulý rok, kdy poprvé udeřila karanténa. Potěšte je na tyto narozeniny květinou od kurýra, která jim udělá tyto stereotypní dny o něco zajímavější. A nemusí jít nutně pouze o oslavence, radost květinovým kurýrem můžete udělat opravdu komukoli.

 

 

Bezpečná volba

Jak jsme zmínili již v úvodu, jedná se opravdu o bezpečnou variantu jak omezit vaše kontakty na minimum, ale přitom vyjádřit vaše pocity sounáležitosti. Naši kurýři dodržují všechna bezpečnostní a hygienická opatření, které jsou nařízená vládou. Dvoumetrové rozestupy, roušky a minimální kontakt se zákazníkem. Na všechna pravidla dbají s nejvyšší opatrností a precizností, proto nemusíte mít strach, že by některá z nich nebyla dodržena. Navíc zejména vy si tím ušetříte nejen cestu do města, návštěvu květinářství ale také následnou cestu za příjemcem. Pokud se navíc jedná o rizikovou skupinu seniorů, budete mít dobrý pocit, že děláte radost opravdu s rozmyslem. Navíc, už někdy dostala vaše babička kytici kurýrem?

 

Široký výběr odkudkoliv

Že u vás na vesnici, ve městě nebo v okresu není květinářství, které by splnilo vaše představy o ideální kytici? Preferujete určitý styl květinových aranžmá, které bohužel v květinářství ve vašem okolí nenajdete? To už není žádný problém. Díky květinářství online můžete vybírat ze širokého sortimentu bez nutnosti kamkoliv cestovat nebo se omezovat na jedno nebo dvě květinářství. Široký výběr všech druhů květin na které si jen vzpomenete a dost možná taky, které jste dosud ani neznali. Jedná se pouze jednou z výhod spojená s květinovým kurýrem.

 

Doručení kamkoliv

S aktuálními opatřeními byste se jenom stěží vydali za rodinou na druhou stranu republiky. Pro naše kurýry však není problém doručit květinu do vámi vybraného města ještě dnes! Naše pobočky a kurýry máme rozesety doslova po celé republice, a také na Slovensku. Vyberte si lokalitu, sdělte nám konkrétní adresu pro doručení a kytice už může být na cestě. Na vás je pouze ta příjemnější část spojena s výběrem kytice přesně podle vašeho gusta.

 

Poměr cena kvalita

U nás v Kytice expres se můžete spolehnout na kvalitu našich květin. Můžete si vybírat z opravdu širokého sortimentu květin, které jsou dováženy přímo z Holandské květinové burzy, která je známkou opravdové kvality. Kvalita je u nás na prvním místě a proto také dbáme na co nejšetrnější přepravu každé jedné kytice.

 

Vyřízeno za pár minut

Rychlost vyřízení objednávky je v porovnání s nákupem kytice v kamenném květinářství taktéž nesrovnatelná. Jediným úskalím pro vás může být pouze široký výběr. Věříme, že jakmile vám ale padne do oka konkrétní kytice, není nad čím přemýšlet a stačí už jen kliknout na tlačítko objednat. Dále stačí zvolit vámi preferovanou formu platby, ať už to bude nejrychlejší varianta online kartou, nebo raději volíte platbu na účet, fakturou nebo paypal, všechny možnosti které nabízíme najdete konkrétněji popsané v sekci Informace. U jednotlivých plateb je nutné počítat s různou délkou doby, kdy jsou peníze připsány na účet a kytice může být odeslána.

 

Recenze zákazníků vždy po ruce

Nemusíte se bát, že kupujete zajíce v pytli. Naopak se můžete velmi snadno a rychle dočíst o spokojenosti předešlých zákazníků, kteří mají zkušenosti s nákupem. V sekci Recenze od zákazníků najdete spoustu upřímných hodnocení od předešlých zákazníků. Jejich zkušenost s nákupem květin online vám tak může pomoci zvolit nejen správného květinového kurýra, ale také vám pomůže se ujistit, že se rozhodně nejedná o žádný podvod. Každý zákazník získá po nákupu květin možnost sdílet svou vlastní zkušenost a recenzi s ostatními, Díky těmto řízením se tak snadněji budoucí zákazníci mohou rozhodnout jaké online květinářství zvolí.

 

A co vy a vaše zkušenosti s online doručováním květin? Už jste využili tuto kurýrní službu nebo nadále váháte? Věříme, že vás naše výhody z nákupu květin online přimějí alespoň zvážit všechna pro a proti, které v aktuální situaci kurýrní služby nabízí.

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ VESELÝ KOŠ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BÍLÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ LETNÍ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽOVÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ BAREVNÝ

KVĚTINOVÝ KOŠ VINSY

KVĚTINOVÝ KOŠ VINSY

KVĚTINOVÝ KOŠ HANDI

KVĚTINOVÝ KOŠ HANDI

KVĚTINOVÝ KOŠ TAMA

KVĚTINOVÝ KOŠ TAMA

KVĚTINOVÝ KOŠ FREZI

KVĚTINOVÝ KOŠ FREZI

KVĚTINOVÝ KOŠ SUNNYS

KVĚTINOVÝ KOŠ SUNNYS

KVĚTINOVÝ KOŠ ORANGINAS

KVĚTINOVÝ KOŠ ORANGINAS

KVĚTINOVÝ KOŠ DAFNE

KVĚTINOVÝ KOŠ DAFNE

KVĚTINOVÝ KOŠ SIDI

KVĚTINOVÝ KOŠ SIDI

KVĚTINOVÝ KOŠ BESTE

KVĚTINOVÝ KOŠ BESTE

KVĚTINOVÝ KOŠ QUEEN

KVĚTINOVÝ KOŠ QUEEN

KVĚTINOVÝ KOŠ BABY

KVĚTINOVÝ KOŠ BABY

KVĚTINOVÝ KOŠ AMALIA

KVĚTINOVÝ KOŠ AMALIA

KVĚTINOVÝ KOŠ CARMEN

KVĚTINOVÝ KOŠ CARMEN

KVĚTINOVÝ KOŠ GOGI

KVĚTINOVÝ KOŠ GOGI

KVĚTINOVÝ KOŠ NATALI

KVĚTINOVÝ KOŠ NATALI

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Jaké bylinky do kytice

Jaké bylinky do kytice

Jak do kytice zakomponovat bylinky?

Kytice složené z běžných řezaných květin zná každý a nejedná se o tak velké překvapení. Mnoho z nás určitě už několikrát přemýšlelo o tom, jak udělat běžnou kytici zajímavější. Možná trochu voňavější.. a zkrátka něčím trochu jinou. Napadlo vás někdy do kytce zakomponovat také bylinky? Tyto voňavé rostliny mohou přinést příjemný aromatický nádech do celé kytice a navíc přinést taktéž trochu elegance a jemnosti, zejména v případě pokud jsou použity do svatebních kytic a květinových aranžmá. Nejlepší na tom vše je, že opravdu nepotřebujete žádné speciální zkušenosti nebo dovednosti k tomu, abyste byli schopni kytici s bylinkami vytvořit. V dnešním článku si představíme jednotlivé druhy bylinek, které jsou vhodné pro využití do kytic. Navíc si také povíme, pro jaké příležitosti je vhodné bylinky zakomponovat do kytice.

Číst celé
Jak darovat květinu

Jak darovat květinu

Jak darovat květiny jako opravdový gentleman

Možná jste od různých žen několikrát slyšeli rčení, že muži nejsou dostatečně romantičtí. Ovšem muži však občas mají opravdu problém vyjádřit své pocity a proto se raději uchylují k romantickým přáním s věnováním, nebo naopak drahým šperkům, od kterých si slibují, že dokonale vyjádří jejich lásku a emoce za ně. Existuje však mnohem lepší způsob jak být romantikem a rozhodně nemusíte být milionářem, abyste si mohli dovolit vaše city vyjádřit dostatečně nahlas. A navíc u toho nemusíte říct ani slovo a dostanete každou ženu do kolen, to zní už docela zajímavě, nemyslíte?

Číst celé
Jakou květinu na pohřeb

Jakou květinu na pohřeb

Osm oblíbených druhů smutečních květin

Výběr smutečních květin může představovat opravdovou výzvu, pokud se nezajímáte například o symboliku květin nebo jediný druh, který znáte jsou růže. V tomto případě vybrat ideální druh květiny pro smuteční aranžmá může znamenat opravdovou výzvu. V dnešním článku vám představíme seznam květin, který může posloužit jako ideální průvodce v případě, kdy si opravdu nevíte rady, jaký druh květin na pohřeb zvolit. Nejen barva smutečních květin, ale také samotný druh je při výběru důležitým aspektem. Můžete si vybrat jeden druh, například ten, který byl jeho oblíbeným, nebo kombinovat více druhů květin dohromady.

Číst celé